2703
2553
آپلود عکس

سلام دوستان به امید خدا امسال سال سومی هست که این ختم رو میزاریم رزو عاشورا یک بار هر نفر زیارت عاشورا رو برای حاجت روایی خودش و بیقه دوستان میخونه هر کی دوست داشت بگه اسمشو اضافه کنم
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .

قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عمه ریحانه جون روز عاشورا نزدیک اذان ظهر باشه بهتره ولی هر کی هر ساعتی تو روز عاشورا وقت کرد هم میتونه بخونه دوستم
2456
2714
بسم الله الرحمن الرحیم

خدایا به حق خون پاک شهدای کربلا و شهید 6 ماهه کربلا حاجت این جمع رو روا کن و فرج آقا امام زمان رو نزدیک بگردان الهی آمین

1- منصوره مامان ماهان . یا باب الحوائج سلامتی خودم و خانوادم و عاقبت به خیری و رفع بیماریم رو ازتون میخوام. الهی امین

2-عمه ریحانه جون. خدایا به حق شیرخوار شش ماهه کربلا هر نیتی توی دلش داره بهش برسه . الهی آمین

3-نگارین جون. خدایا به حق جوان کربلا حضرت علی اکبر حاجت دلشون روا بشه. الهی آمین
سلام.منم می خونم. تو رو خدا هر کی می خونه منو یادش نره. دعام کنید خدا یه نی نی سالم و صالح بهم بده به زودی. یک ساله منتظرم.سقطداشتم
ﺩﺷﻤﻨﯽ ﮐﻪ ﺻﺎﺩﻗﺎﻧﻪ ﮐﯿﻨﻪ ﻭﺭﺯﯼ ﮐﻨﺪ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﮐﻪ ﻣﺨﻔﯿﺎﻧﻪ ﺗﺤﻘﯿﺮﻡ ﮐﻨﺪ، ﺗﺮﺟﯿﺢ ﻣﯿﺪﻫﻢ.
بسم الله الرحمن الرحیم

خدایا به حق خون پاک شهدای کربلا و شهید 6 ماهه کربلا حاجت این جمع رو روا کن و فرج آقا امام زمان رو نزدیک بگردان الهی آمین

1- منصوره مامان ماهان . یا باب الحوائج سلامتی خودم و خانوادم و عاقبت به خیری و رفع بیماریم رو ازتون میخوام. الهی امین

2-عمه ریحانه جون. خدایا به حق شیرخوار شش ماهه کربلا هر نیتی توی دلش داره بهش برسه . الهی آمین

3-نگارین جون. خدایا به حق جوان کربلا حضرت علی اکبر حاجت دلشون روا بشه. الهی آمین

4-آناهید جون. خدایا به حق خونین دل کربلا حضرت زینب به خواسته دلش برسه. الهی آمین

5-یاس جون. خدایا به حق دختر سه ساله ثار الله یه نی نی سالم و صالح بیاد تو دلش. الهی آمین
2706