2737
2734
عنوان

خانومای عزیز اصفهانی...امرخیر...

1542 بازدید | 51 پست
باسلام... دوستان ازکسانی که مایلند در امر خیر ازدواج شرکت کنند خواهش میکنم به حق این دهه محرم اگر پسر سالمی را میشناسید برای یه دختر خوب و اهل زندگی متولد 60 معرفی کنید... متاسفانه در جامعه ما دختران نجیب زیادی هشتند که بخاطر نجابتشون موفق به ازدواج نمیشوند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا دختر خوب واقعا زیادن ولی پسر که تمایل ازدواج داشته باشه کمه من خودم فقط یه پسر خوب سراغ دارم که هم متمایل به ازدواجه و هم خوبه ولی از لحاظ سنی به کیس شما نمیخوره خیلی کوچکتره ولی دختر خوب و تحصیل کرده خیلی دوربرم میبینم که مجردن
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم
2728
دوستان عزیز اینم مشخصات: متولد 60 تحصیلکرده سروسنگین و نجیب مانتویی از خانواده ای اروم ومعمولی بساز و اهل زندگی با قدمتوسط و چشم وابرو مشکی و خوشگل... اگه موردی را فراموش کردم شما بپرسید... این چیزایی که گفتم واقعیه و به حق این دهه تعریف الکی نیست و حیفم میاد که مجرد بمونه... و لطفا موارد خودتون هم معرفی کنید...
دوستان عزیز رفتین؟؟؟ من خودم متاهلم و با وجود تمام سختیها و مشکلاتی که تو زندگیم دارم ولی هیچ وقت دوست ندارم که مجرد می موندم.... البته تو مجردی هم شرایط خوبی داشتم ولی اون موقع عاشق نبودم... عاشقی اخرو عاقبت نداره ولی با این همه بازم عاشق عاشقیم... شاید شوهرم به اندازه ی من عاشق نباشه ولی با این همه ازاین که این حس زیبا را تجربه کردم خیلی خوشحالم با تمام دغدغه هاش... برای همین از خدا میخام به حق این دهه همه جوونا این حس زیبا را به بهترین نحو تجربه کنندو خوشبخت وسعادتمند بشند... هرکس تمایل داره کمک کنه بسم الله...
واقعا چه کار خوبی انجام میدین خدا خیرتون بده ان شالله البته من شنیدم تو بعضی شهر ها موسساتی وجود دارند در قالب مشاور ازدواج که یه جورایی اینطوری هم هستند یعنی دختر و پسر میرن مشخصات میدن و گزینه مناسب رو انتخاب می کنند
2738
مهسا جان خانمی که من میشناسم اصلا دختری نیست که بره تو این مراکزی که شما گفتید ثبت نام کنه. دختر نجیبیه... الانم نمیدونه من اینجا به خاطرش تاپیک زدم... من نیتم خیره مطمعنم اخرش هم ختم به خیر میشه...
مهسا جان حتما که توقع ندارم کسی موردی را معرفی کنه همین که استقبال بشه دلگرم میشم هم من وهم همه ی اونایی که کار خیر را تو ده بار مکه رفتن نمیبینند... کسایی که کار خیر را تو پشت سر هم نذری های انچنانی دادن نمیبینند... کسایی که کار خیر را در گرفتن دستی میبینند... البته قصد توهین و جسارت به قشر خاصی را ندارم... فقط دلم میگیره از تنهایی ادمها... از بی کسی و درموندگی ادمها... از نجابت دختران ایرانی و تجربه نکردن عشق... از دیدن دستهای ترک خورده بچه های خیابونی که تو زباله ها دنبال سرپناه میگردند دلم میگیره... خلاصه دلم میگیره...
چه کار خوبی ... انشالله ختم به خیر باشه ... در جواب لواشک هم باید عرض کنم که اتفقا دخترهای با کمالات و با تحصیلات و زیبا هستند که خودشون رو ارزون نمیفروشند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تحت هر شرایطی ... هر کسی ...
واا رزا مگه من چی گفتم فقط خواستم دلیلشو بدونم خب شاید دختره ویژگی های خاصی مد نظرشه. بعدهم اینا همش شعاره دخترا اینقدر این روزا تشنه شوهرند وقتی گیر نمیاد میگن دنبال فلان کیس هستیم....فکر کردند خونه شوهر چه خبرررره
از یه جایی به بعد سخت ترین کار دنیا باور کردن آدمهاست.
2706