2410
2553
سلام دوستان ..من به امید خدا تازه رفتم تو هفته 35 ..خونمون قزوینه ولی چون مامانم اینا تهران هستن احتمالا واسه زایمان میخوام بیایم تهران اگر خدا بخواد ..یه بار رفتم پیش خانم دکتر ماموریان تو بیمارستان بهمن ویزیت شدم ..ولی نمیدونستم دستمزد میگیره..از همه چیش خوشم اومد خیلی مهربونه . صبوره و همه چی رو توضیح میده واست ...ولی الان دودل شدم ..همش فکر میکنم دکترمو عوض کنم یا نه؟؟ واقعا نمیدونم چیکار کنم استرس میگیرم بهش فکر میکنم ..میشه لطفا راهنماییم کنین
دخترم آوا 28 آبان قدم رو چشم مامان و بابا گذاشت
ان شالله به سلامتی . به خاطره اینکه دستمزد میگیره نمیخوای بری ؟ من اصفهانم 800 بهم گفته واسه طبیعی میگیره ولی چون دکتره خوبیه قبول کردم
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دیشب مادرشوهرم زنگ زده میگه اخبار همش داره اعلام میکنه که زیرمیزی ممنوعه بهش بگو نمیدم 500 تومان ...فکر میکنن اون دکتر مونده مریضه ..میگه خب نده برو پیش یکی دیگه
دیشب اخبار میگفت حق ندارن بگیرنا . ولی معلوم نیست این موضوع سراسری بشه تا زمان زایمان ما
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
آره دیگه تا پولو نگیره نامه نمیده واسه بیمارستان
2714
اگه میخوای همون بهمن زایمان کنی.. برو پیش دکتر محسن معینی.. خیلی خیلی دکتر خوبیه. دستمزد جدا هم نمیگیره. منم اول رفتم پیش ماموریان ولی چون خیلی زیاد بهم استرس الکی داد رفتم پیش معینی. ماموریان همش بهم میگفت ممکنه سقط کنی و باید آسپرین بخوری!!! ولی معینی گفت خانم شما که هیچ مشکلی نداری. سابقه سقط هم نداری! واسه چی آسپرین بخوری معده تو داغون کنی!! از اون ور ماموریان تا 3 ماه اول بارداری بهم گفت باید شیاف پروژسترون مصرف کنی!!! هر 15 روز 50 تومن دادم پول شیاف.. اونم با استرس اینکه مبادا دیر بشه و اتفاقی بیفته سر ساعت استفاده کردم.. یعنی استرس خالی بودا!!! اگه مشکلی با پزشک مرد نداری من معینی رو پیشنهاد میکنم.
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
مرسی آدری جون..خودمم قبلش معینی رو انتخاب کرده بودم ..یعنی اولویت دومم معینی بود ولی خب زیاد با دکتر مرد راحت نیستم ..دکتر لباف چطوره ؟؟ از اون شناختی نداری؟؟
نه اونو نمیشناسم عزیزم.. ولی اسم سهیلا عارفی هم خیلی شنیدم.. اونم یکی از دکترای خوبه بیمارستان بهمنه.. تعریف دکتر شهاب الدینی رو هم خیلی شنیدم.. اونم بیمارستان محب کوثر و بیمارستان چمران میره.. اونطور هم که شنیدم فقط واسه طبیعی یه هزینه جدا میگیره..
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
اگه فکر میکنی با ماموریان راحتی قید 500 تومن رو بزن و برو پیش همون... الانم دیگه چیزی به زایمانت نموده زودتر باهاش هماهنگ کن که یوقت دیر نشه..
2706