2410
2553
عنوان

نیاز به دلداری دارم....

1026 بازدید | 35 پست
سلام به همه. من یک دختر 4ساله دارم. الان هم باردارم کلی رژیم گرفتم قبلش کلی برنامه ریختم که این یکی بشه پسر ولی این هم دختره. برای شوهرم مهم نیست خیلی دوستش داره ولی خودم دوس داستم پسر باشه.. آخه دیگران وقتی میفهمن این یکی هم دختره یه جوری بهم نگاه میکنن با ترحم 😭
سلام برو اینجا پس این چی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!! http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=993947&PageNumber=1
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مبارکه،ولی حرف مردم رو ولش کن،البته سخته که بی توجه باشی،وقتی دنیا بیاد حست عوض میشه،لاز خوبه شوهر خیلی خولی داری،من همیشه فقط برام مهمه شوهرم جی فکر میکنه
فقط آراااااامش
2714
من یه پسر دارم یه دختر ولی دوستم که زمان بارداری هامون نزدیک هم بود هر دوش دختر شد آن زمان من خوشحال بودم جنسم جور شده و دوستم دمق ولی حالا که بچه هام 8 ساله و سه ساله هستند دوستم خیلی راحت تر از منه دختر هاش باهم بزرگ میشن و بچه های من دعوا میکنند
هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
دنیا به هستی میاد دیکه، Giti هم به هستی میاد، منظورم از نظر معنیشونه ما هم یه خواهر و برادریم،ولی همیشه دوست داشتم خواهر داشتم به جاش،البته احساست رو میفهمم
فقط آراااااامش
من وشوهرم نامزد بودیم ...تو رویامون یه دختر داشتیم اسمش دنیا بود تو یه پارک جنگلی ...پاتوق همیشگیمون ..رو یه صندلی اسمش رو نوشته بودیم ...که مثلا دنیا بیاریمش بیاریمش سر میز وخلاصه ... خلاصه 12 سال از اون روز گذشت دنیا که نداریم ..اون تیکه پارک رو هم خراب کردن ..مجموعه ورزشی ساختن
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .
2706