2726
سلام بر دوستان گلم من یک پسر 2 ساله و 3 ماهه دارم از وقتی به دنیا امده تا به امروز باورتون میشه یک شب با ارمش نخوابیده ما هم همین طور واقعا خسته و کلافه شدم از وقتی به دنیا امده بود شب تا صبح هر نیم ساعت بیدار میشد و گریه منم تا صبح بیدا ر بودم اوایلش فکر میکردیم دل درد بعد گفتن کولیک بعد شش ماه درست میشه دکتر زیاد بردم ولی دکتر ها همش میگفتند کولیک داره خوب میشه تا کولیکز کولیک پد هر داوری دا دردی که بشناسین امتحان کردیم بازم موقت کمی بهتر میشد ولی بازم شروع میشد تا اینکه وقتی 18 ماهش بود بردمش یک دکتر جدید گفت شاید رفلاکش پنهان داره سونو ریفلاکس رو نشون داد موتیلیوم و رانیتیدین داد و شیر خشک ای ار کمی بهتر شد نه اینکه اصلا گریه نکنه ولی تعداد دفعاتش کمتر شد ولی بازم موقتی بود دوباره چند ماهه بدتر شده این دفعه بردم پیش دکتر اقبال خواه هم متخصص گوارش و هم کودکان اون گفت کابوس شبانه هستش بعضی دکتر ها دارو میدم ولی من پیشنهاد نمیکنم فقط هیدورکسی زین داد داروی حساسیت گفت اورمش میکنه ولی بازم 10 روزه فرقی نکرده بازم بیدار میشه گریه میکنه جیغ میکشه تا صبح این قدر از صدای گریه اش بلند میشم کلافه و خسته ام در طول روز واقعا نمیدونم چه کار کنم تازگی تو خواب بیدار میشه حرف میزنه بهانه مداد رنگی اش رو میکنه نصفه شد نمیدونم دیگه باید چه کارش کنم چرا درمانی برای ببیقراری شبانه پسر من پیدا نمیشه از مامان هایی که تجربه دارن خواهش میکنم کمکم کنن
ببین خانومی اینکه می گی از وقتی به دنیا اومده این مشکل رو داره پس باید یه چیزه جدی باشه که حتماً پزشکش رو عوض کن و پیگیری کن پسر منم دو ساله و سه ماهشه حدود سه ماهه پیش همین طور شده بود ساعت 2 شب از خواب بیدار می شد شروع می کرد به جیغ و داد زدن و حرف زدن و گریه کردن و زدن خودش و زدن من تا 4 صبح منم شاغلم برام خیلی سخت بود تا اینکه گفتم شاید مشکل خاصی داشته باشه یکی گفت تیروید داره یکی گفت کم خونی داره که منم بردم چکاب کامل انجام دادم شکل خدا دکترش گفت هیچ مشکلی نداره دکتر پسر من در زمینه روانشناسی هم تجربه داره بعد دکترش از من سوال کرد وقتی این کار ها رو می کنه شما چی کار می کنید ما هم گفتیم خوب بغلش می کنیم راه می بریم نوازشش می کنیم باهاش حرف می زنیم تا خودش خسته می شه و دوباره می خوابه دکترش گفت ببینید بچه شما هیچ مشکل بیماری نداره ولی از روی عادت و به خاطر اینکه جلب توجه کنه اینجوری می کنه گفت وقتی شروع می کنه به این کار شما توی اطاق باشید ولی نزدیکش نشید و بغلش نکنید تا بخوابه رفته رفته این عادتش رو می ذاره کنار فقط شما باید تحملت رو زیاد کنی و روش نادیده گرفتن رو دنبال کنی باورت می شه یکهفته به گریه زاری و کاراش بی توجه بودیم تا شب هشتم که گریه هاش سر پنج دقیقه تمام شد و از شب نهم دیگه تا صبح راحت خوابید شما هم امتحان کن شاید عادتش شده که اینجوری می کنه بی اهمیت باش از بغلش بلند شو بذار گریه کنه تا بخوابه خودش خوب می شه البته اگر مطمئن شدی که خدای نکرده بیماری یا مشکلی نداره از این روش استفاده کن
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم.منم دخترم دو سال و هفت ماهشه کلا بچه بدخوابی هست دیر میخوابه در مقابل خواب مقاومت میکنه روزهایی که زیاد باهاش سرو کله میزنن و یا از چیزی بترسه یا خودم عصبی بشم بهش شبا نا آروم میخوابه پا میشه گریه میکنه یا همش تو خواب آه و ناله میکنه من به تجربه فهمیدم روزهایی رو که بیشتر براش وقت میزارم و باهاش تنش ندارم شبها آروم میخوابه
خدایا........................................................
2728
برادر من تا هفت سالگی کابوس های وحشتناک میدید نصف شب بیدار میشد با صدای بلند حرف میزد اخرشم گریه میکرد تا اینکه شبا موقع خواب بالای سرش دعای ناد علی گذاشتم بعد از اون از کابوس های شبانش خبری نشد
باران باش و ببار ونپرس کاسه های خالی از آن کیست ...
دختر منم پانزده ماهشه الان نزدیک دوهفتس که حدودا ساعتای 4 و 5 بیدار میشه گریه گریه بنظر منم عادت شده واسش اخه وقتی گریه میکنه بهش توجه میشه الان بهتر شده بغلش نمیکنم فصط میزارم روپام قبلا مادر شوهرم زود میدویید تو اتاق و میبردش و اینم بیدار میشد و بیقرار اخه من دوقلو دارم تو خونه مادر شوهرمم بهش گفتم دیگه نیاید تو اتاق حالا باید سعی کنم اینم از سرش بندازم
نی نی ها من 92/5/7 تو بغلم اومدن

سلام عزیزم.میخواستم ببینم مشکل پسرت حل شد؟چیکار کردی؟منم یه پسر2سال و نیمه دارم دقیقا باشرایط پسر شما.از بدو تولد مشکل خواب بیقراری  داشت.الانم یه ماهه شبا خواب بد میبینه انگار ناله میکنه گریه میکنه حرف میزنه تو خواب.تا صب خواب نداریم خلاصه

2706