2726
نوشته که single nuchal cord بدون اثر فشاری دیده میشود . 34 هفته هستم. این خطرناکه؟ خیلی نگران شدم باید چیکار کنم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم همه بچه ها بند ناف دورشونه ...اگه اینطوز بود که اکثر زایمانا با مشکل همراه بود...در ضمن اگه سز بشی که دیگه مشکلی نیست تا دو دور میگن مشکلی نداره
عزیز دلم صدای قلب کوچیکت رو شنیدم ...عزیزم بدون مامان عاشقته...پسر من این هفته متولد میشه خدایا کمکش کن صحیح و سالم پا به این دنیا بزاره.
اگه سز بشی مشکلی نیست خیلی از بچه ها با بند ناف دور گردن به دنیا میاین حتی ممکنه بیشتر از یک دور هم باشه نگران نباش ببین نظر دکترت چیه فقط کار سنگین انجام نده دولا راست نشو همین
مرسی خدای مهربونم :* دل همه منتظرارو شاد کن..آمین. مواظب نفس منم باش :)
عزیزم حتما سونو رو به دکترت نشون بده و این که احتمال زیاد سزارین میشی... من موندم برای زایمان طبیعی تا روز آخر ولی سر دخترم تو لگن نبود .. دیگه دکتر تشخیص سزارین داد بعد زایمانم گفت دو دور بند ناف دور بچه بوده و بایستی سزارین میشدی
خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت
دخملکم 10 فروردین همزمان با اذان ظهر وارد زندگیمون شد و شیرینی زندگیمون رو با قدمش هزاران برابر کرد.....خدا جونم بازم شکرت

برای منم سونو نوشته یه دور بند ناف شل دور گردنه نی نی هست ولی دکتر گفت تو بارداری پیش میاد نگران نبش ولی فقط به پهلو بخواب
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم
2706