2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان منم یه سالی هست جلوگیری ندارم دو دوره کلومیفن مصرف کردم برای این ماه هم باید لتروزول مصرف کنم همراه دوفاستون با متفورمین به نظرتون عکس رنگی رو انجام بدم بهتر نیست دکترم میگه تا یه سال و نیم صبرکنم دارم دیونه میشم
خدایا به خاطر تموم نعمتات که نمیبینم شکرت
2728
سلام دوستان خوبم من 4 ساله میخوام مامان بشم اما خدا نمیخواد خیلی راهها هم رفتم مثلا لاپاراسکوپی کردم 2 بار عکس رنگی گرفتم دوبار هواگیری انجام دادم یکبار هم آی یو ای ولی نتیجه نگرفتم اینبار رفتم مشهد پیش فریده انصاری 3 دوره واسم لتروزول و متفرمین و هر 15 روز یکبار یه آمپول پنسلین و یه دگزا واسم تجویز کرده ماه اول نتیجه نگرفتم الان ماه دومم بچه ها به نظرتون باردار میشم خیلی دلم گرفته هر کاری تونستم انجام دادم فقط یه راهکار مونده اونم ای وی اف که میترسم جواب نگیرمو افسرده تر بشم ترخدا واسم دعا کنید این دو ماه اینده جواب بده
خدایا به من ان ده که به در ارزوی رسیدن به تو تمام دنیا رو زیرپا خواهم گذاشت مهربانم
2738
سلام بچه ها من تازه عضو این سایت شدم - منم میخوام یکم دردودل کنم - من تنبلی تخمدان دارم از اولین زمان پریودم تا الان که ازدواج کردم 2 ساله -5-6 ماه بعد عروسی با دارو حامله شدم ولی متاسفانه رفتم مسافرت و اونجا زیاد تحرک داشتم و تو هفته 4 بارداری بودم سقط شد الان 1 سال و نیمه سقط کردم 2-3 ماه پیش رفتم دکتر واسم دو دوره کلومیفن و دوفاستون نوشت به همراه متفورمین - ماه اول از 5 پری روزی 1 کلومیفن تا 5 روز و از 15 پری هم دوفاستون شبی 1 تا 10 شب ماه دوم پری شدم و الان 6 پری هستم از دیروز دوتا کلومیفن میخورم تا 5 روز - و از 15 پری هم یک شب درمیان نزدیکی تا یه هفته تو رو خدا واسم دعا کنید نتیجه بگیرم -
2706