2733
2734
عزیزم 8ماه اقدام بودم نا امید ناامید کلومیفن خوردم روز13رفتم سونو گفت یه فولیکول داری 18اصلا محاله حامله شی خلاصه دلم شکست وخداروصدا کردم گفتم توکل به خدا بی خیال رفت تا ماه بعد دکتر بهم کلومیفن داد با یه جور قرص موقع پریم که شد نیومد مطمئا بودم طبق معمول باید سوزن بزنم تا پریم بیاد فرداش رفتم ازمایش دادم تا جواب منفیو بگیرم برم سوزن بزنم عادت شم چون بدون سوزن عادت نمیشم تنبلی تخمدان دارم تا اخر شب گفتم بیخیال حالشو ندارم برم جواب بگیرم شوهرم گفت الکی رفتی خون دادی پاشو جوابشو بگیر امپول بزن رفتم ازمایشگاه جوابو که داد نوشته بود بتا133نگاه کردم گفتم اقا این جوابو اشتباه ندادی؟منشیه گفت نه خیر نفسم داشت بند میومد رفتم مطب دکتر عمومی گفتم این یعنی حامله ام گفت بله گفتم اخه محاله خلاصه یه حالت خلسه ای داشتم نمیخندیدم نه گریه میکردم اعصاب فوق العاده روی باروری تاثیر داره وقتی مطمئن شی حامله نمیشی وبیخیال شی انرژی منفی سمت شکمت کم میشه و اصلا بهش فکر نمیکنی باردار میشی اینو گفتم که من معجزه خداوندی و دیدم واینکه اگه واقعا نا امید باشی از خدا جواب میگری ولی اگه همش بگی برم یه دکتر دیگه برم طب سنتی برم 1000جای دیگه فقط انرژی منفی سمت شکمت میفرستی
بچها برای جنسیت بچه ام یه سر به این تایپیک بزنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=619413&PageNumber=1
خدایا ممنونم
سلام خسته نباشید
من عضو جدید این سایت هستم
من در خرداد ماه سقط داشتم بعلت حاملگی خارج رحم (درمان با دارو)الان 2 ماه است جلوگیری نمیکنم ملی باردار نشدم خیلی نگرانم . احتمال نازایی هست؟
1سال و 2ماهه که ازدواج کردم. ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
من وقتی تو اقدام برای بارداری بودم، یک ماه پری نشدم و فکر میکردم که باردارم اما وقتی دوبار آز دادم و منفی بود رفتم دکتر ک گفت تنبلی تخمدان داری. دو تا آمپول پروژسترون داد که همزمان زدم و ده روز بعد پری شدم . بعدش هم از شب پنجم پری کلومیفن خوردم و همون ماه هم باردار شدم یعنی فقط با یک ورق کلومیفن باردار شدم.
بچه ام هم پسر شد و 1 دی به امید خدا به دنیا میاد.
خدایا بهم صبر بده.... لطفا .... خواهش می کنم.....
2731
2738
سلام دوستان امید وارم همه به ارزویى که دارن برسن من ٢٦ سالمه و تقریبا٤ ساله که براى باردارى اقدام کردم چون همسرم مشکل حرکت اسپرم داره تا الان قسمت نشده که بچه دار بشم یه بار هم IVFانجام دادم ولى متاسفانه نشد الان این ماه مى خوام دوباره این کارو انجام بدم فقط دکتر به من لتروزول داده که از روز سوم باید استفاده کنم و روز ٨ و روز١٠ باید امپول بزنم وروز ١١ برم سونو گرافى تا براى IVF بهم وقت بده حالا من یادم نمى اد که از روز سوم روزى یه دونه یا روزى دوتا باید قرص مى خوردم ؟من هیچ وقت هم مشکل تخمک نداشتم و همیشه به موقع پریود شدم
سلام دوستان عزیزم من تازه عضو این سایت شدم . چهار ماهه واسه بارداری اقدام کردم ولی حامله نشدم این ماه برای اولین بار کلومیفن خوردم و امروز بعد از ظهر آمپول اچ سی جی زدم . یعنی من حامله می شم؟
سلاممممممممممممممممم
کسی هست؟
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
منم دو ماه لتروزول مصرف کردم و باردار شدم
ماه اول شبی دو تا ماه دوم شبی سه تا

در ضمن دختر هم دارم!
ما پیروزی هایمان را جشن می گیریم اما چیز زیادی از آنها نمی آموزیم. در حالی که شکست ها در عین دردناکی شان، آموزنده اند.
سلام دوستان من 4ساله ازدواج کردم 2ساله اقدام میکردم با کلومفین لتروزول متفورمین اسبیرونولاکتون.....تنبلی تخمک دارم.خلاصه بعداز2سال3ماهه بیش بالتروزول باردارشدم ازحس وحالم چیزی نمیگم چون یاداوریش اشکم رادرمیاره بچم به علت عدم رشدتو 2ماهگی بااشک چشم وخون دلم سقط شد..................الان 3ماهه گذشته واین ماه لتروزول خوردم امشب تمام شد.چندروزدیگه میرم برای سونو.اگه اندازه فولیهاخوب بودامپول بزنم وبرم برای اقدام.دعام کنید.....
به بهشت نمیروم اگر مادرم آنجا نباشد.
2706