2726
سلام ، من امروز وارد این سایت شدم.امیدوارم که همتون تا الان به آرزوتون رسیده باشید و مامان شده باشید. بچه ها دکتر به من گفته کمی تنبلی تخمدان دارم و یک دوره کلومیفن و hcg مصرف کردم ولی باردار نشدم. حالا دکتر برای من یک دوره کلومیفن به همراه استروژن تجویز کرده و گفته اگه باردار نشدی باید بری IVF کنی . کسی هست که با مصرف یک دوره کلومیفن و استروژن در همون ماه باردار شده باشه. تو رو خدا منو راهنمایی کنه. و ایا کسی هست که با IVF دفعه اول باردار شده باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها. من 4 سال پیش ازدواج کردم. به دلیل مشکلات تحصیلی شغلی تصمیم به بچه دار شدم نداشتم. الان در سن 35 سالگی تصمیم به بارداری دارم. کسی هست که به روش IVF در سن 35 سالگی باردار شده باشه. می گن در سن 35 سالگی به بالا احتمال بارداری با روش IVF هم کم می شه . خیلی نگرانم. تورو خدا اگه کسی چیزی می دونه بگه.
2728
فروزان جون نگران نباش عزیزم خیلی ها طبیعی تو 40 سالگی هم مادر میشن 35 سال خوبه اقدام کن و ایمان داشته باش و استرس نداشته باش
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .
من پلی کیستیک بودم

گلوکوفاژ ( متفورمین ) و کلومیفن مصرف کردم و خدا رو شکر باردار شدم
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .
2706