2733
2734
منم تنبلی تخمدان دارم این ماه لتروزول خوردم والان ٢٦پری هستم چون پریم نامنظمه نمیدونم تا چندم باید صبر کنم هیچ علاعمی هم ندارم فقط سینم درد میگیره مثل همیشه که قبل پریودم درد میگرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. من ماه قبل فولی زیر 10 داشتم و نگرفت. این ماه دکتر بهم لتروزول داده 5 تا 9 پری روزی 3تا....و 4 تا آمپول HMG واسه 5 تا 8 پری و قرص اتینیل استرادیول از 8 تا 14 ام که برم بعدش سونو ببینم فولی هام خوب شدن. واسم دعا کنید
2728
یوگای بارداری در منزل سی دی آموزشی یوگای بارداری کیتی اپلتن معتبرترین مربی یوگای بارداری در دنیا متناسب با موازین بارداری توسط کیتی در دوران بارداری خود هر اپیزود جهت 1 جلسه تمرین بوده و در زمان 12 دقیقه می باشد. 12 دقیقه یوگا در روز = دوران بارداری و زایمان آسان یک سی دی شامل 5 اپیزود 12 دقیقه ای قیمت:20 هزار تومان جهت ارسال سی دی و دریافت اطلاعات بیشتر محدوده آدرس خود را به شماره تلفن 09194845230پیامک بزنید.
سلام دوستان،من تازه عضو شدم،من ماه دوم مصرف کلومیفن هستم و تنبلی تخمدان دارم،ماه اول باردار نشدم،با وجود اینکه با کیت تخمک گذاری متوجه شدم که تخمک گذاری داشتم،کسی میدونه که چرا ماه اول یا دوم بارداری صورت نمیگیره؟چکن شنیدم خیلیا ماه سوم مصرف باردار شدند
یوگای بارداری در منزل سی دی آموزشی یوگای بارداری کیتی اپلتن معتبرترین مربی یوگای بارداری در دنیا متناسب با موازین بارداری توسط کیتی در دوران بارداری خود هر اپیزود جهت 1 جلسه تمرین بوده و در زمان 12 دقیقه می باشد. 12 دقیقه یوگا در روز = دوران بارداری و زایمان آسان یک سی دی شامل 5 اپیزود 12 دقیقه ای قیمت:20 هزار تومان جهت ارسال سی دی و دریافت اطلاعات بیشتر محدوده آدرس خود را به شماره تلفن 09194845230پیامک بزنید.
2738
سلام خانوم خوشگلا ، منم امروز جواب آزمایشم مثبت بود و هنوز هیچییی نمیدونم بازم میام و از تجربه هام میگم
من چه شادم امروز و چه اندازه تنم هشیار است ؛ نکند اندوهی برسد از پس کوه...
بچه ها من این ماه کلومیفن و متفورمین میخورم امروز خیلی کمر درد شدید دارم و تخمدونام بشدت درد میکنن احساس میکنم دارن میترکن.اگه کسی این حالتو داشته میتونه کمکم کنه خیلی نگرانم
روز چندمی مواظب باش کیست نشده باشه
خدا جونم فقط دو ماهه دیگه از امسال موند ه و من همین دو ماهو فرصت دارم تا مامان امسال(94)بشم لطفاً کمکم کن.چهار سال و نیمه منتظر نی نی ناز و خو شگل و سالمم،امیدم به خداست،میشه برام یه صلوات بدی دوستی،مرسی
2706