2733
2734
اسما جون تو دارو چی مصرف میکنی چند وقت اقدامی
این پسر دارونداره مصطفی ست*بس نمک دارد نمکدان خداست*آیت الکرسی برایش خوانده اند*ماه را دور سرش گردانده اند*تا خدا هست و خدایی میکند*مجتبی مشکل گشایی میکند
والا من دوسال عروسی کردم دو ماه بعد عروسی خاستیم ی نی نی داشته باشیم .ده ماه دکترم واسم کلومیفن ومتفورمین مینوشت البته هر سه ماه یه ماه استراحت میداد دیدم فایده نداره رفتم پیش دکتر دیگه این ماه واسم کابرلین ومتفورمین نوشت حالا اگه این ماه هم نشه گفت لتروزول برات مینویسم ببینم خدا چی میخاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من با اینکه تخمدونام سالمه با اسرار خودم دکتر کلومیفن نوشت برام باردارشدم هفته هشت بودم سقط شد یه ماه نگذشت از پیش خود لتروزل و کلومیفن و متفورمین گرفتم خوردم همون ماه باردار شدم الان بچم یکسال دوماهشه زنده باشه ... الان دوباره تصمیم گرفتم باردارشم به شوهرم گفتم امشب برام لتروزل با متفورمین و استرادیول گرفته امروز روز دوم پری از فردا میخوردم خداکنه زود باردارشم. ایندفه میخام کلومیفن نخورم میگن کیست سازه.
آنجا که عشق فرمان میدهد محال سر تسلیم فرود می آورد ❤
یاسمین جون تو مشکلی نداشتی برا همین بهت جواب داده من تنبلی دارم تا این ماه که با لتروزول فولی خوب نداشتم این ماهم اگه جواب نگیرم ماه بعد کلومیفن میخورم
این پسر دارونداره مصطفی ست*بس نمک دارد نمکدان خداست*آیت الکرسی برایش خوانده اند*ماه را دور سرش گردانده اند*تا خدا هست و خدایی میکند*مجتبی مشکل گشایی میکند
2738
من این ماه آخر لتروزول میخورم امیدوارم به حق امام رضا منم این ماه جواب بگیرم
سلام دوستان من تازه عضو شدم،من مشکل ندارم ولی دو ماه لتروزل خوردم هیچ خبری نبود این ماهم کلومیفن خوردم هنوز هیچ علایمی از بارداری ندارم ترو خدا برام دعا کنید دلم خیلی شکستس
من امروز رفتم دکتر به اصرار خودم واسم کلومفین و لتروزول نوشت که باید از فردا شروع کنم بخورم.مشکل تخمدان ندارم.فقط بخاطر شغل همسرم در ماه یک هفته پیش هم هستیم واسه همین تنظیمش سخته.می خواستم نخمک گذاری زودتر بشه. به نظرتون جواب می گیرم؟ شنیدم باعث سقط میشه نگران شدم.
2706