2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

در ضمن من متفورمین میخوردم خیلی عالیه تخمک گذاری رو منظم میکنه گلوکوفاژ به من نمیساخت ولی دوماه که لتروزول خوردم همراه با متفورمین ماه سوم حامله شدم استرس نداشته باش عزیزم اصلا بهش فکر نکن چون استرس هورمونا رو میریزه به هم و واسه حاملگی مشکل ایجاد میکنه
سلام خوبی منم 6 ماه لتروزل همراه متفورمین می خوردم که نتیجه ای نداشت 3 ماه آخر کلومفین و همراه متفورمین خوردم که ماه سوم نتیجه داشت

من قبلا هم 2 بار سقط داشتم
جرم این است که ندانیم زندگی خیلی ساده تر از اینهاست که ما فکر می کنیم . فریدریش نیچه
2720
امیدوارم زود جواب بدین ، رومینار و مامان فرشته ی عزیز ، من دو ماه کلومیفن ( یه بار شبی دو تا ، یه بار شبی سه تا به مدت 5 و دومی 7 شب ) مصرف کردم دوره ی اول با گلوکوفاژ ، دوره ی دوم با متفورمین ، ولی گلوکوفاژ به من بهتر می سازه ، ولی من تخمک گذاریم هنوز مرتب نشده ، چقدر باید این داروها مصرف بشن تا اثر کنن ؟ آخه خیلی هارو دیدم که اینطوری پریودشون مرتب شد ، ولی برای من هنوز هیچ .
بعد از اون دو دوره ، حالا این دوره ، ده تا کلومیفن و ده تا لتروزول خوردم ، دو تاش با هم ...........
ترسم از اینه ، ولی دکتر تجویز کرده بود ..........
2714
سلام ترانه جون خیلی دوست دارم باهات صحبت کنم الهی شکر که باردار شدی عزیزم مبارکهههههه بیا کمی از تجربیاتت به منم بگو..... من این دوره دومه که کلومیفن و تاموکسیفن مصرف میکنم دلم گرفته .....
توکلتُ علی الله
2706