2703
2553
عنوان

میوه خشک بدون مواد نگهدارنده

44074 بازدید | 1291 پست
سلام دوستای گلم خانوما ما کارخانه تولید میوه خشک تاسیس کردیم. علت اینکه قیمت هام پایین تر از بازاره اینه که شما دارید

"مستقیما از تولید کننده خرید میکنید"

.کیفیت محصولاتم عالیه نظرات چندتا از دوستان، دومین پست همین تاپیک:) محصولات ما:

سیب خشک:کیلویی 30000
بسته بندی 250 گرمی:7500
( سیب سبکه)
بدون پوست، خوشمزه و خوش رنگ
میتونین باهاش دمنوش سیب و دارچین درست کنین تو این فصل سرد...من درست کردم همه استقبال کردن

تولیدات جدیدمون خیییلی شیک تر از عکسی هستن که گذاشتم آپلود عکس

خرمالو: کیلویی 34 تومن
بسته بندی نیم کیلویی و یک کیلویی

آپلود عکس

برگه هلو بدون پوست: کیلویی 30000
همونطور که میدونید قسمت اعظمی از سمی که به میوه ها میزنن در پوست میوه باقی میمونه، که ما با عملیات پیلینگ یا همون پوست گیری، این قسمت رو حذف میکنیم

آپلود عکس

چیپس کیوی: کیلویی 35 تومن بسته بندی نیم کیلویی و یک کیلویی معرکست مزش...یه مزه ترش خیلی عالی...

آپلود عکس

کیوی انجیری: کیلویی 40 تومن
بسته بندی یک کیلویی و نیم کیلویی
واقعا خوشمزست، بعضی ها که کیوی اسلایس دوست ندارن، این نوع کیوی رو دوست دارن، کیوی به صورت درسته خشک شده.

آپلود عکس

آلبالوی درجه یک: کیلویی 14 تومن
آلبالوی امسال، بدون کرم، زیردرختی نیست و با دستگاه های خشک کن، خشک شده، خاک نداره. حتی نمک هم بهش نزدیم.طبیعیه طبیعی.

آپلود عکس

آلبالوی شیرین: کیلویی17 بسیاااااار خوشمزسسسس.باورتون نمیشه یه چیزی میگم یه چیزی میشنوین...با شکر شیرین شده

آپلود عکس

هندوانه خشک (اتمام موجودی): کیلویی 40تومن بسته بندی 150 گرمی بسیییار خوشمزه هست و طعم جدید داره، هرکسی که میل میکنه، فکر میکنه ما چیزی بهش زدیم که اینقدر خوشمزست.اینو بارها بهم گفتن...اما کاملا طبیعیه.یک طعم جدید از هندونه اینو سفارشی میزنیم...

a href="http://www.8pic.ir/">آپلود عکس

گوجه خشک پودر شده 35 تومن
تهیه شده از بهترین گوجه ها.همونطور که میدونید گوجه های خراسان شمالی عالی و مثال زدنی هستند...موقع تولید این محصولات من اونجا بودم، گوجه ها همه سفت و قرمز بودند.از گوجه هایی استفاده کردیم که کارخانه سالاد برای سالاداش استفاده میکرد! خودتون حدس بزنید چه کیفیت خوبی داشته.

آپلود عکس

موز خشک: کیلویی 60 تومن
بسته بندی 200 گرمی،12000
حتی ویتامین  هم بهش نزدییییم.کاملا طبیعی...برای همینه که قهوه ای شده....خیلی شیرین و خوشمزه

آپلود عکس بادمجان خشک : کیلویی 28 تومن بسته بندی 250 گرمی تلخیش گرفته شده،پوستش هم گرفته شده، اصلا نیازی به استفاده از روغن نداره.شما فقط یه مشت از بادمجان خشک رو برمیدارید و توی غذا میریزید. واقعا خوشمزه میشه.. آپلود عکس

آلو بخارا: 400 گرم 6 تومن( کیفیت عالی)
بدون تیزاب:)

آپلود عکس

آلو بخارا با پوست با هسته: کیلویی 15 تومن
بسته بندی یک کیلویی

آپلود عکس

کشمش: کیلویی 15 تومن
این کشمش نه سولفور داره، نه روغن نه هیچ چی.
انگور خالص و طبیعی هست.کلا 2 کیلو ازش موجودی داریم. بعضی هاش دم داره...

آپلود عکس

گردوی خوب امسال هم داریم، سفید و تو پر هستن
با پوست کیلویی 25 تومن
مغز شده کیلویی 60تومن

آپلود عکس

شیره خرمالو : کیلویی 30 تومن
بسته بندی نیم کیلویی و یک کیلویی(یه ذره از اینی که تو عکسه رقیق تره، اینا چون Hand cook هستن، همشون دقیقا با یک غلظت در نمیان)
برای شیرین کردن چای و شیر خیلی عالیه.خیلی خوشمزشون میکنه.کاملا خالص و بدون شکر.

آپلود عکس

آناناس خشک طبیعی: کیلویی 120000 تومن
بسته بندی صد گرمی
مزه آناناس میده واقعا و شیرین نیست.هیچ افزودنی ای هم نداره.

آپلود عکس پیاز خشک: کیلویی36 تومان(بسته بندی 250 گرمی) سیر خشک: فووووق العادست...کیلویی 55(بسته بندی 250 گرمی) به خشک: مثل سیب خشک شده و تفت ندادیمش. کیلویی 50(بسته بندی 200 گرمی) پودر قارچ: بسته بندی صد گرمی:10000تومان.برای سوپ سالمندان دوست داشتنی و نوزادای نااااز پودر فلفل دلمه ای سبز: بسته صد گرمی : 6000 تومان. خدا میدونه چقدر خوش رنگ و خوشبو هست...عالیه برای ادویه پودر هویج: بسته صد گرمی 6000 تومان.خیلی خوش رنگ، عالی برای سوپ بچه ها، یا حتی سوپ مامان بزرگ خودم که سختشه بجوه... نکته مهم :::: ما به جای سولفور که همون گوگرد هست و همه ازش استفاده میکنن(برای رنگ بهتر و ماندگاری بیشتر)، طبق استاندارد آمریکا از ویتامین C استفاده میکنیم.که کاملا از نظر FDAتایید شده هست.میتونید تو نت سرچ بفرمایید :) من کارشناس ارشد صنایع غذایی هست و میدونم که استفاده از این مواد چه عواقبی داره از طرفی خودم بچه دارم و هرگز میوه خشکی که سولفور یا نیترات(برای حفظ رنگ و نگهدارندگی استفاده میشه) داشته باشه به بچم نمیدم.چون طبق مقالات علمی روز دنیا، استفاده از سولفور تو دنیا منسوخ شده ولی همه تو ایران استفاده می‌کنند. به علاوه میوه های خشکی که سلفور دارن همه یک پس طعم خاصی دارند که فقط کسانی که قدرت چشایی قوی ای دارن قادر به تشخیص اون مزه هستن. نگهداری از محصولات ما هم باید در یخچال باشه، چون مواد نگهدارنده ندارن.خودمون در کارخانه هم در سردخانه ازشون مراقبت میکنیم. به صورت تناژ هم فروش داریم ( با قیمت پایین تر) خوشحالم که در خدمت دوستای نی نی سایتیم هستم و محصول سالم عرضه میکنم :)
برای همکاری در فروش در واتسپ به این شماره پیغام بدهید:09353525425                          
نظرات دوستانی که بعد از خرید نظرشون رو تو سایت گذاشتن:

فیروزه **مامان الینا ** پست ها : 3926عضویت:1389/12/18
1393/9/3 - 8:32 صبح [گزارش پست نامناسب]

سلام دوستان عزیز

من دیشب مزاحم پرنسس جان شدم.........محصولاتشون رو از نزدیک دیدم..........واقعا عالی....پیشنهاد میدم همتون

بخرید...من تا پاسی از شب داشتم میوه خشک و گردو میخوردم

خیلی هم مهمان نواز هستن هم خودشون و هم همسرشون بسیار متدین و با اخلاق هستن.....از ما با دمنوش سیب و دارچین پذیرایی کردن که خیلی خوشمزه بود

من از همه محصولاتشون خریدم و در صدد هستم بازم بخرم

الیسابات پست ها : 2312عضویت:1388/12/4 1393/9/16 - 3:21 عصر [گزارش پست نامناسب] سلام من تلفنی ازتون تشکر کردم ولی می خوام اینجا هم بگم تا دوستان مطمئن تر ازتون خرید کنند اول از همه از اخلاق خوبتون و صداقت کلامتون ممنونم بعد هم از طعم گردوها خیلی راضی بودم از طعم میوه های خشک هم خیلی خوشم اومد پودر گوجه هم خیلی خوب بود خیلی خوشرنگ شد به محض اینکه ریختم تو روغن رنگ داد و طعمش هم مثل رب گوجه بود باز هم ممنون روک مان پست ها : 369عضویت:1390/12/6 1393/9/23 - 3:55 صبح [گزارش پست نامناسب] سلام... باز هم تشکر ...واقعا عالی بود ...مخصوصا هلو...فوق العاده...با اینکه همیشه از تواضع خرید می کنم اما کیفیت محصولات شما یه چیز دیگس...خدا به کارتون برکت بده... البته هندونه هم خیلی خوب شده...قبلا که گرفته بودم برش هاش بزرگتر و اسلاس نازک بود خوبی کار شما اینه که گوشتیه...و برای همین مزش کاملا احساس میشه... موز خرمالو هم عالی...هنوز پودر گوجه رو امتحان نکردم ...بعدا میگم خدمتتون... در ضمن خیلی هم تمیز و مرتب ... پرنسس جان ...به نمیزنین؟...برای دمنوش اونم توی این فصل خیلی مناسبه... اگر زدید بهم خبر بدین هانی پست ها : 1055عضویت:1390/4/4 1393/9/28 - 10:13 صبح [گزارش پست نامناسب] سلام من از پرنسس جون خرید کردم فقط میتونم بگم عالیییییییییی بود تا نخوردین متوجه نمیشین تجربه فوق العاده ای هستش امتحان کنید!!!!! بهارخاتون پست ها : 18637عضویت:1392/6/13 1393/9/30 - 8:09 عصر [گزارش پست نامناسب] سلام من دیگه رب استفاده نمیکنم معرکه سسسسسسسسسسسسسسسس مرسی دوستم sairoz پست ها : 6207عضویت:1390/11/5 1393/10/6 - 10:00 صبح [گزارش پست نامناسب] سلام خانومی.اومدم بگم که یادته من از پودر گوجه با یه قاشق رب استفاده می کردم؟ دیشب دلو به دریا زدم و فقط از پودر گوجه اونم حل شده تو آب استفاده کردم و به مایع ماکارونیم اضافه کردم .انقد خوش رنگ شده بود که نگو.طعمش مثل رب بود. پریسا 1393/10/5 8:49 ب.ظ ممنون بابت این میوه های بسیاااااااارررر خوشمزه من مز رو دوروزه تموم کردم هندوانه هم الان تموم شد یکم از کیوی مونده گردوهاهم به نصف رسیده.انقدر خوشمزس که تو دهن آب میشه خلاصه که ممنونننننن به زودی برای خرید تازه مزاحمت میشیم مهرارا پست ها : 1079عضویت:1392/2/11 1393/10/4 - 12:26 عصر [گزارش پست نامناسب] بچه ها من از پرنسس خرید کردم. واقعا واقعا همه محصولاتش عااااالی بود. خیلی خوشمزه بود و واقعا طعم و مزه میوه واقعی رو میداد. خیلی هم تازه بودن. بهتون پیشنهاد میکنم حتما خرید کنید پشیمون نمیشید. راستی پرنسس جون ی پیشنهاد ب نظرم آلبالوها و آلوها خودشون از عکسشون خیلی بهترن. پیشنهاد میکنم ی عکس دیگه بزاری. یاسمین پست ها : 42عضویت:1392/11/14 1393/10/6 - 10:04 صبح [گزارش پست نامناسب] سلام پرنسس جون. من از شما پودر گوجه و گردو خریدم که هر دو عالی بودند. شما برام نمونه میوه های خشک هم گذاشته بودید که اونا هم خیلی خوب بود. ممنون bita پست ها : 623عضویت:1388/2/16 1393/10/7 - 10:36 عصر [گزارش پست نامناسب] سلام دوست مهربون و خوش اخلاقم خواستم بابت همه چیز ازت تشکر کنم محصولاتت خیلی عالی و خوشمزه بودن من و دخترم و شوهرم داریم مشت مشت میخوریم به همسر مهربونت سلام برسون دخمل نازتم ببوس ضمنا سفارشهای جدید منو هم یادت نره نادیا پست ها : 51عضویت:1393/4/5 1393/10/9 - 10:51 عصر [گزارش پست نامناسب] سلام پرنسس جون امروز از،مصولاتت استفاده کردم خیلى خوب و عالى بودند. ممنون دوستم . بهارخاتون پست ها : 18637عضویت:1392/6/13 1393/9/30 - 8:25 عصر [گزارش پست نامناسب] دوست عزیزم درستش باید گفت واقعا میوه هات عالین من دیگه رب استفاده نمیکنم پودر گوجه ت عالیییییییییییییییی (0) [لایک] فیروزه **مامان الینا ** پست ها : 3928عضویت:1389/12/18 1393/10/10 - 3:18 عصر [گزارش پست نامناسب] دوستان سلام محصولات پرنسس جون حرف نداره.....به خدا بدون اغراق میگم.....درجه یک هست هر کی نخره ضرر کرده...........وای میوه خشک و پودر گوجه هات عالین....گردو و ...... همه و همه محصولات یعنی عاشقتم پرنسس ghasedak پست ها : 1679عضویت:1389/7/24 1393/10/14 - 1:09 صبح [گزارش پست نامناسب] سلام عزیزم من خواستم تشکر کنم البته ببخشید با تاخیر ......... همه چی عالی بود همسرم عاشق الوها شده خواهرم کل سیر خشک رو از من گرفت....من خوم عاشق طعم موز و اناناس شدم پور گوجه و بادمجون هم خوب خلاصه ممنون عالی جونم پست ها : 369عضویت:1391/10/18 1393/10/14 - 5:22 عصر [گزارش پست نامناسب] سلام من امروز البالو و پودر گوجه سفارش دادم . اول از همه از پرنسس عزیز بابت اخلاق خوب و اعتمادش تشکر میکنم البالوها که واقعا طبیعی و خوشمزه بود. پودر گوجه هم تو روغن ریختم یه املت مشتی با همسری زدیم که خیلی خوب شد بازم مرسی hadis پست ها : 488 عضویت:1392/8/3 1393/10/16 - 12:08 عصرگزارش پست نامناسب سلام پرنسس جان.من ازتون تلفنی تشکر کردم.ولی گفتم بیام اینجا هم بگم.واقعا میوه هاتون طعم واقعیه میوه میده.من عاشق آلبالو ام.فکر میکردم مثه آلبالو های بیرون نمکی باشه.ولی اینکه طبیعیه طبیعی بود واقعا خوشحالترم کرد.میخوری انگار آلبالو تابستونه. کشمشاواقعا بوی قدیمارو میداد.بابت همه چی ازت ممنون واسم خیلی جالب بود بستم دو روزه رسید. فقط یه سوال پرنسس جان کاربرده اون بادمجونو پیازی که توی بسته بود رو میشه بگید.من ایشالا واسه بعده عید ازتون پودر گوجه میخرم.الان رب خونگی داشتم پودر گوجه نگرفتم (البته حدیث جون از مزه میوه خشک ها خوششون نیومد...میوه تازه رو بیشتر دوست دارن.ایشون این مورد رو ننوشه بودن که گفتم خودم بنویسم) مهربانوآنلاین پست ها : 7199عضویت:1393/6/12 1393/10/18 - 3:45 عصر [گزارش پست نامناسب] سلامممممممممممممممممم پرنسس جون ..... من اومدم ..... همه میوه ها رو امتحان کردم ..... وای که چه خوشمزه بودن .. بذار برا بقیه که نمیدونن بگم سفارشای من چی بوده .. موز - خرمالو - هلو - سیب - آلبالو - پودر گوجه ................. به غیر از پودر گوجه همش امتحان شد ...همه عالیییییییییییییییییییییی مخصوصا اون برگه های هلو... آلبالوهای طبیعی ... مرسی عزیزم ...ببخش که توی این مدتم خیلی اذیتت کردم انشاالله خدا به کارت برکت بده آلاسادات پست ها : 3529عضویت:1392/3/27 1393/10/21 - 8:05 صبح [گزارش پست نامناسب] سلام صبح بخیر پرنسس جون آلبالو و پودر گوجه رسیدن. عالی بودن .من آلبالو رو خیلی دوست دارم چون نمک نداره و مزش کاملا طبیعی هستش. پودر گوجه هم خیلی خوش رنگه ویک قاشقش واقعا غذا رو خوش رنگ میکنه مهربانوآنلاین پست ها : 7400 عضویت:1393/6/12 1393/10/21 - 11:14 صبحگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیمارسال پیغام خصوصیارسال ایمیل پرنسس جون ممنون بابت همه میوه های خوشمزه ات ... موز که دیگه چیزی ازش نمونده.. اون هلوهاروهم پشیمونم چرا بیشتر نگرفتم ....واقعا خوشمزه اسنت.............. باز ممنون پریا پست ها : 2538 عضویت:1388/11/21 1393/10/21 - 1:17 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیمارسال پیغام خصوصیارسال ایمیل سلام دوستم خیلی خیلی ممنون ازت میو هات محشرن من و شوهرم عاشقشون شدیم ریحان پست ها : 587عضویت:1393/6/14 1393/10/23 - 5:08 عصر [لینک مستقیم] واقعاً کارتون عالیه و همه میوه ها از جنس خوب با طعم عالی و کاملاً طبیعی هستن. خسته نباشید . من که خیلی خوشم اومد mamane saamآنلاین پست ها : 46 عضویت:1392/9/13 1393/10/23 - 11:15 عصرگزارش پست نامناسب عزیزم سلام،میخواستم بابت محصولات عالیتون تشکر کنم،ببخشید که دیر شد اخه از دیروز مشغول تناول بودم وقت نشد بیام سایت راستى خوب شد که بیشتر از سفارشم فرستادى،بازم ممنون پریا پست ها : 2556 عضویت:1388/11/21 1393/10/24 - 9:04 صبحگزارش پست نامناسب سلام پرنسس جون خوبی عزیزم ؟ بچه ها من چندین بار از پرنسس جون خرید کردم و خیلی خیلی راضی هستم حتی خواهرشوهرم که از انگلیس اومده بود برای دوستهاش از این ها سوغاتی برد بخصوص سیب هاش که قشنگ معلومه تازه هستن و خرمالو ها و موزها چیزی که بیشتر باعث شد من خوشم بیاد این بود که ذره ای خاک روشون نبود خیلی ممنون عزیزم دلدار و دلارامآنلاین پست ها : 81عضویت:1392/1/19 1393/10/29 - 3:48 عصر [گزارش پست نامناسب] سلام پرنسس عزیز . من ازتون پودر گوجه فرنگی و گردو خریدم . خیلی خیلی عالی و خوب بود . دستتون درد نکنه زحمت کشیدید . خدا بهتون سلامتی و برکت عطا کند . مامان پرنیان و پانیا پست ها : 378عضویت:1390/12/8 1393/11/7 - 1:04 عصر [گزارش پست نامناسب] سلام من پودر گوجه ، به ، هلو، موز ، گلابی و آلو خریدم.با پودر گوجه ماکارانی درست کردم خیلی خوب رنگ داد. میوه ها هم تمیز و خوشمزه بودن.هنوز دمنوش به رو درست نکردم .خیلی ممنون و موفق باشید دیانا پست ها : 3529عضویت:1390/2/14 1393/11/12 - 5:07 عصر [گزارش پست نامناسب] دوست عزیزم پرنسس جان ........من از سمنانم .. ممنون که پودر گوجه رو برام فرستادی من پسرم آلرژی شدید داره مدتهاست که خودم رب درست میکنم ولی توی زمستون گوجه خوب پیدا نمیشد پودر گوجه شما کار منو راحت کرد امروز قیمه درست کردم عاااااااااااااااالی شد عالی سر سفره دعات کردم ......... الهی مالت برکت بگیره ............ messi پست ها : 7245عضویت:1389/12/19 1393/11/12 - 7:44 عصر [گزارش پست نامناسب] سلام سلام محموله رسید!!! سیب بسیار لطیف هلو بسیار لذیذ موز خوشمزه و ترد خرمالو مثل عسل پودر گوجه رو هنوز امتحان نکردم انشالا فردا ناهار آخه امشب شام دعوتیم وگرنه امشب امتحانش میکردم و در نهایت هندوانه!!!! چقدر خووووووب بود!!!! پشیمون شدم کم گرفتم :(((((
گوجه خشک پودر شده اضافه شد به جای رب میتونید از پودر گوجه استفاده کنید همونطور که میدونید رب گوجه های کارخونه ای از بدترین گوجه ها تولید میشه.از گوجه هایی که کشاورز به هیچ وجه نمیتونه تو بازار بفروشتشون. کارخونه اینارو به قیمت پایین میخره و رب درست میکنه و با استفاده از بنزوات بار میکروبی رو پایین میاره و به بازار عرضه میکنه. من چون رشتم صنایع غذایی هست در جریان کاراشون هستم. ما از بهترین گوجه ها استفاده کردیم، دلیل اولش سالم بودن محصولاتمون بود چون من این محصولات رو به مامانم هم میدم...پس حتما سالم باید باشه... و دلیل دیگه اینکه(اینو میگم که خیالتون راحت بشه وگرنه اصلا این تو ذهنمون نبود) به لحاظ تکنیکی باید گوجه هامون خوب میبودن که بشه اسلایس و خشکشون کرد، وگرنه کلی ضایعات داشتیم.پس ابدا به صرفه نیست. خیالتون راحت شد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پرنسس جون من فعلا یک کیلو گوجه خشک شده میخوام بعدا ایشالا بیشتر سفارش میدم اگه یه کیلو رو بخواس پست کنی هزینه اش چقدر میشه ؟ در صورتی که بعدا بخوام بیشتر سفارش بدم مثلا میوه خشک و ... اگه بخوایم مترو قرار بزاریم کجای تهران ؟
رویای من از قدرت اراده ام آغاز شد
نگاری جون در مورد پست باید زنگ بزنم بپرسم و خبر بدم بهتون برای قرار گذاشتن هم من مترو صادقیه رو مناسب میدونم که به شما هم نزدیک باشه
2714
نیم کیلو آلبالو خشکه = 7000 تومان آلو بخارا بدون هسته 400 گرم = 6000 تومان صد گرم سیب خشک = 3000 تومان 250 گرم هلو بدون پوست = 7500 نیم کیلو بادمجون خشک = 14000 تومان نیم کیلو پودر گوجه میخوام = 15000 تومان 250 گرم گوجه خشک = 7500 تومان تحویل در مترو صادقیه منتظرم که بتونم سریعتر قرار بذارم باهاتون نحوه نگهداری گوجه اسلایسی و بادمجون هم بهم بگین دقیقا شد 60 تومن. شامل ارسال رایگان میشه؟
فیروزه جون سلام، عزیزم من فکر کنم امروز با شما در مورد گردو صحبت کردن، درسته؟ یا فرد دیگه ای بوده؟
هنگامه جون عزیزم گوجه پودر شده طعم و رنگ رب رو میده به غذا، برای غذاهای خورشتی و سرخ کردنی خوبه، مثل رب دقیقا...تو سرخ کردنی ها خوش رنگ تر میشه.رنگ قرمز آتیشی میشه. گوجه خشک بهتره به صورت پودر استفاده بشه، چون وقتی تو خورشت میره، گوشتش میره تو غذا و پوست می مونه...خیلی ظاهر زیبایی نداره، بازم تصمیم گیرنده شمایین، من دوست دارم شما راضی باشید.راستی قیمتش توی بازار کیلویی 40 هزار تومن هست. و قیمت ما 30 هزار تومن :) بادمجون خشک هم برای توی خورشت، کشک بادمجان و غذاهای بادمجونی استفاده میشه.بدون اینکه نیاز به سرخ کردن داشته باشه، داخل خورشت میریزید...خیلی سالمه واقعا. راستی بادمجون های ما پوستشون هم گرفته شده.من به یک کارخونه توی مشهد زنگ زدم، بادمجان باپوست رو کیلویی 28 میداد... در صورتی که ما بادمجان پوست گرفته رو کیلویی 25 میدیم :)
2706