نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > خواهش ميكنم اگه اطلاعاتي داريد كمكم كنيد يه قرص لاغري عاااااالي ميخوام

موضوع: خواهش ميكنم اگه اطلاعاتي داريد كمكم كنيد يه قرص لاغري عاااااالي ميخوام + اظهار نظر

1   2   3   4   5   6   7   8   9  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
ساراناز پست ها : 1178عضویت:1389/12/15
1390/3/30 - 1:21 عصر
سلام خانوما خوبيد ؟
من 15 كيلو اضافه وزن دارم دنبال يه قرص خوب لاغري بدون كافئين ميگردم اگر ميشناسد معرفي كنيد
در مورد قرص فلفل اطلاعاتي داريد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
روشا پست ها : 610عضویت:1389/4/28
1390/3/30 - 1:36 عصر
نگين جون اين قرصي كه مي گي كسي مصرف كرده؟ خودت نتيجه اشوديدي
آناناس پست ها : 987عضویت:1389/12/9
1390/3/30 - 1:38 عصر
من رداكتيل خوردم هفته اول اشتهاو كم شد شبها هم خوابم نمي برد از هفته دوم مثل گاو مي خوردم تاثيري هم نداشت
** بنيــاد نيکو کاري مهــر **http://kheyrie-mehr.mihanblog.com/
سعيده پست ها : 205عضویت:1388/3/2
1390/3/30 - 2:06 عصر
عزيزم اگه ميخواي 7 الي 8 كيلو ظرف مدت كوتاهي كم كني

و هيچ بيماري خاصي نداري تكرار ميكنم اگه ماملا سالمي و قرصي مصرف نميكني

حتي مسكن براي سردرد يا قرص ال دي

به مدت 2 هفته ميتوني با يك رژيم غذايي اينكار و كني اما بايد رژيم رو درست بر اساس كتاب انجام بدي

من به مدت 1 هفته 4 كيلو كم كردم همينطور پايين مي اومدم كه متاسفانه مسافرت رفتيم و.... نشد
خيلي راضي بودم
چون مشكل معده دارم هر رژيم ي رو هم نميتونم بگيرم
اسمش رژيم دكتر اتكينز گرسنگي هم نداره ميتونين به اندازه سيري غذا بخوريد
اما بازم قيد ميكنم كتابش رو كامل مطالعه كنيد و قرص هاي مولتي ويتامين هم يادتون نره

و از همه مهمتر رعايت خوردن اب به ميزان 12-16 ليوان در روزه
نگين پست ها : 5110عضویت:1387/12/17
1390/3/30 - 2:11 عصر
خواهرم و يكي از اقوام استفاده كردن..

تاثير رد اكتيل رو به چشمم ديدم...

دو روز اول تغييري احساس نميكني ، از روز سوم اشتها به خوردن غذا نداري..

ديگه از چيزاي شيرين و پر كالري خوشت نمياد..

بايد سعي كني از اين موقعيت استفاده كني و فقط چيزاي كم كالري و مقوي بخوري كه يهو ضعف نكني..

كم خوابي مياره..يعني اگه شب ساعت 12 بخوابي صبح 5-6 سرحال و شاداب از خواب پا ميشي..

مثله همه داروهاي لاغري با قطع قرص اثرش هم از بين ميره .

اون موقع بهتره ورزش كني ..

خواهرم ايناحدودا در ماه 6-7 كيلو كم كرده بودن .. خواهرم دو دوره پشت سر هم استفاده كرد.. يك دوره هم بعد از عيد استفاده كرد.

وزنش از 76 به 59 رسيده . ( هر دوره تقريبا يه ماهه)

قيمتشم فكر كنم 100 تومن بود و از داروخانه خريد.

شراره پست ها : 989عضویت:1389/12/23
1390/3/30 - 5:58 عصر
رد اكتيل همونيه كه وصال جون گفته بود و راضي هم بود
قيمتش هم 99000 تومان هست
1390/3/30 - 6:03 عصر
اين طور كه ميگيد فكر كنم رداكتيل مثل تنوئيد ميمونه
من چند سال پيش يه دوره تنوئيد خوردم
عالي بود
چند شب اول خوابم نميبرد و احساس ميكردم تپش قلب دارم كه بعد از بين رفت
اشتهام رو خيلي كم كرده بود وهي دهنم خشك ميشد وتشنه ام ميشد
ولي چند وقت پيش گرفتم هيچ كدم از علائم بالا را نداشتم لاغر هم نشدم

1390/3/30 - 6:03 عصر
سوها جوووووووووووووووووووووون عاشقتم

1390/3/30 - 6:06 عصر
ميترسم رد اكتيل هم بگيرم روم اثر نكنه
در مورد سوپر اسليم چي؟

كسي هست كه از سوپر اسليم نتيجه __نگرفته باشه؟
روناك پست ها : 11334عضویت:1389/4/27
1390/3/30 - 7:14 عصر
....
مامان مهربون پست ها : 11291عضویت:1389/8/13
1390/3/30 - 7:36 عصر
من خيلي از اين داروها و حتي رژيم اتكينزي رو كه يكي از بچه ها گفته بود رو تجربه كردم ولي اثرشون موقتيه و بعد از يه مدت كه بدنت عادت كنه ديگه تاثيري نداره
درمورد قرصهاي چيني اينو بايد بدوني كه اكثرشون الان ديگه تقلبي هستن و توشون شيشه و مواد مخدر وجود داره كه باعث كمي اشتها ميشن
درمورد ونوستات هم كه قبلا تحت نظر يه دكتر مصرف كرده بودم بايد بگم كه چربيهاي قبلي رو دفع ميكنه نه چربي غذايي رو كه تازه خوردي
فلوكستين هم يه نوع آرامبخشه كه روي اشتها تاثير داره ولي نه چندان (مصرفش كردم)
دنبال تنوئيد و ... نرو چون بيشتر از اينكه اون جلو اشتهاتو بگيره خودت سعي ميكني كه زياد نخوري
بهترين دارويي كه الان توي بازار هست و قيمتش هم خيلي خوب و مناسبه كپسول سيبوتين 15 هست كه دكتر بهم داده و با مصرف يك هفته اي اون همراه با رژيم پروتئين (البته روزاي اول و دوم كمي ناخنك ميزدم) 3 كيلو كم كردم
واقعا عاليه و كاملا جلو اشتها رو ميگيره بطوريكه اگر ظهر يه كم زياد بخوري ديگه شب به هيچ عنوان نميتوني شام بخوري. فقط بايد يه دون بعد از صبحانه خورده بشه و آب فراوان هم بايد در طول روز بخوري چون شديدا احساس تشنگي ميكني و دهانت خشك ميشه
حتما هم ايرانيشو بخر (به هيچ عنوان خارجيشو نگير) بسته 30تاييش 5700 تومنه و با مصرف يه دوره از اون هم اشتهات كم ميشه و هم اينكه بعد از قطع كردنش اشتهاي كاذبت دوباره برنمي گرده
منكه خيلي خيلي ازش راضيم
مامان مهربون پست ها : 11291عضویت:1389/8/13
1390/3/30 - 7:43 عصر
اينم رژيمي هست كه دركنارش داشتم (هفته اول) ولي الان رژيم كم كالري بهم داده (1200كالري در روز)

صبحانه : 1 ليوان شير پاستوريزه

نهار و شام: گوشت (مثلا 1 سيخ كباب برگ)- مرغ (نصف سينه)- ماهي (نصف قزل آلاي بزرگ يا 1 عدد كوچك) بصورت آب پز، كبابي و يا بخارپز - نصف تن ماهي روغن گرفته

روز اول و دوم فقط همينها

روز سوم ميوه اضافه ميشه
كوچك: مثل گيلاس- گوجه سبز و يا آلبالو 12 عدد
متوسط: مثل سيب- زردآلو- شليل و يا كيوي 3 عدد
بزرگ: مثل موز 1 عدد
هندوانه- خربزه و يا طالبي 2 قاچ معمولي

روز چهارم هم نصف ليوان ماست پاستوريزه - سالاد بدون سس و سبزي خوردن رو ميتوني اضافه كني

البته با مصرف اين قرص همه اينا رو نمي توني بخوري و كلي اضافه مياري

موفق باشي

اگر سوالي داشتي به اسم توي سايت برام پيغام بذار تا ببينم و تا جايي كه ميتونم بهت كمك كنم
farimaآنلاین پست ها : 3346عضویت:1390/2/8
1390/3/30 - 7:50 عصر
عزيزم اطراف من آدماي زيادي وزن كم كردن چيزي كه از همه مهمتره اينه كه شما ميخواي سريع وزن كم كني ودر اصل براتون مهمه كه سايزتون پايين بياد ولاغريتون معلوم بشه پس با خوردن قرص به اين نتيجه نميرسين چون كه وقتي با قرص وزن كم ميكنين چربي ها ممكنه از بين بره و وزن كم بشه ولي چون كه بدنت شل ميشه و سفت نيست زياد خودشو نشون نميده بهترين كاري كه ميتوني بكني اينه كه اولا يه رژيم حسابي بگيري مثله رژيم پروتئين يا رژيم كانادايي و ورزش زياد تا ميتوني، نيازيم نيست از خونه بري بيرون .مدام فعاليت كن ،برقص ،تا اونجا كه ميتوني وول بخور يه cd ورزشي بگير و باهاش ورزش كن ببين چه جوري وزنت مياد پايين همراه با سايز .من هميشه گفتم اون چيزي كه مهمه سايزه نه وزن چون كسي شما رو روي وزنه نميبينه توي لياس ميبينه پس سايز مهمه .براي قرص خوردن هم به من توي تجربه ثابت شده ونوستات از همه بهتره به شرطي كه غذاي چرب نخوري ،آب هم فراموش نكن و البته مولتي ويتامين .ونوستات هر بسته 21 تايي 13000 تومان هستش ميتوني روزي 3 تا بخوري ولي خواهر من روزي 1 دونه با رژيم خورد و خوبم نتيجه گرفت .موفق باشي.
خوش حالو شادو خندانم قدر دنیارو میدانم ......:)))))
وصال پست ها : 977عضویت:1388/11/25
1390/3/30 - 11:23 عصر
من از red uctil واقعا معجزه ديدم نه تنها من بلكه چند نفر از دوستانم كه اونها هم افزايش وزن داشتن استفاده كردن راضي بودن

در اصل اين و مربي باشگاهي كه قبلا ميرفتم بهم معرفي كرد

چون واقعا به هيچ غذايي نمي تونستم نه بگم ولي الان اگرهم بخوام ديگه نميتونم بيشتر از حجم معده ام بخورم

در ضمن از داروخونه اي كه اين قرصها رو ميخرم كه اتفاقا تينوئيت هم داشت وقتي پرسيدم عوارض كدوم يكي كمتره گفت رداكتيل
وصال پست ها : 977عضویت:1388/11/25
1390/3/30 - 11:26 عصر
http://www.novinupload.com/

نازنين پست ها : 1671عضویت:1389/1/26
1390/3/31 - 12:03 صبح
سوها جان اين كوييك اسليم اصل رو از كجا ميخري؟ اينقدر تقلبيش زياد شده كه آدم نميتونه اعتماد كنه. واسه منم خيلي تاثير داشتو البته اوايلش كه هنوز تقلبيش نيومده بود. چه طوري ميشه اصلش رو از تقلبيش تشخيص داد؟

بچه ها يه چيزي بگين كه يبوست نياره. من يبس خدايي هستم!!!!!! :))
بال زدن پيش از موعد اصل ديوونگيه! فرقي هم نميكنه كه جوجه عقاب باشي يا جوجه كلاغ!
Fairy پست ها : 2921عضویت:1386/12/16
1390/3/31 - 12:22 صبح
منم مثل فريما جان بهت ورزش همراه با رژيم كم كالري را پيشنهاد ميدم ، براي من در يك ماه گذشته دو سايز تغيير داشته ، خصوصا كه شما وزنت زياد هم بالا نيست ، يك سي دي ورزش اروبيك بگير و روزي يك ساعت باهاش تمرين كن ، بايد حسابي عرق كني و كالري بسوزوني و الا سايزت به اين زودي ها پائين نمياد

متاسفانه اكثر وزني كه در اثر داروها از بين ميره اونم ماه اول از كم شدن آب بدنه ! من فكر ميكنم براي اضافه وزن هاي زير 10 كيلو قرص روش مناسبي نباشه و ورزش و كم خوري بهتر جواب بده ، اذيتت هم نميكنه

من خودم تو 6 ماه 8 كيلو كم كردم ، اصلا بهم فشار نيومده ، تو هفته گذشته هم كه اروبيك روزي يك ساعت كار ميكنم سايزم خيلي خوب تغيير كرده . آب زياد بخور ، دراز نشست هم روزي 50 تا فراموش نشود :)

¥ Doing what you like is freedom , Loving what you do is happiness ¥
خانوم گل پست ها : 1394عضویت:1386/11/24
1390/3/31 - 1:06 صبح
دوست عزيز توصيه من به شما اينه كه اول مطمئن باش كه مشكل تيروئيد نداريد چون اگر كم كاري تيروئيد داشته باشين اين دتروها اثر نميكنن من خودم يك دوره سوپر اسليم پارسال دور از چشم خونوادم كه مخالف مصرفش بودن استفاده كردم وزن هم كم كردم اما باعث شد كه بعد از اون مبتلا به كم كاري تيروئيد بشم كه دوباره وزنم برگشت تا 1 ماه قبل از استفاده از اين قرص ازمايش كامل داده بودم و مشكلي نداشتم اما بعد از 3 ماه كه از استفاده قرص از دادم تيروئيدم كم كار شده بود كه الان دارم دارو استفاده ميكنم بماند كه چه بلاهاي ديگه كه سرم نيومد! بهتره با رژيم كم كالري و ورزشهاي مناسب مخصوصا پياده روي تو اين هواي گرم!!! وزن كم كنيد
مامان سپهر خوشگله پست ها : 88عضویت:1389/9/28
1390/3/31 - 2:03 صبح
سلام ، من هم پارسال پيش دكتر ميبدي رفتم ، توي ماه اول 5 كيلو بدون رژيم و فقط باقرص كم كردم خدائي خيلي خوب بود اما باور كنيد 5 نوع قرص ميخوردم اما بعد از اينكه ول كردم دوباره و بدتر شدم و به اين دليل ديگه مصرف نكردم كه واقعا قرصهاش روي سيستم هورموني و ... تاثير گذاشته بود . قرص ال كارنيتين، لووتيروكسين، فت برنر. فلوكسيتين ، قطره ليمو قطره زيره مثل زهرمار بود .ولي يه مدت پيش دكتر سيد ضياءالدين مظهري رفتم عالي بود عالي فقط با رژيم اصولي
شيرين السادات پست ها : 629عضویت:1389/3/24
1390/3/31 - 8:09 صبح
وااااااااااي چقدر تنوع
1   2   3   4   5   6   7   8   9  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: