2737
2734
عنوان

خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید یه قرص لاغری عاااااالی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 228235 بازدید | 200 پست
بلاخره سیو تین پیدا کردم (ایرانیش) اما دز 10 تصمیم گرفتم روزی 2تا بخورم
آقاهه داروخانه ایه هم یه قرص اسلیم کوئیک ایرانی بهم داد گفت قرص کرفسه
انگار داری روزی یه لیوان آب کرفس میخوری که تو بروشورش نوشته روزی 3تا اما فکر کتم من روزی 1 یا 2 تا بخورم
Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شراره جون شما که سیبوتین میخوری دیگه احتیاجی نداری که اسلیم کوییک یا هر قرص دیگه ای مصرف کنی
چون اینقدر اشتهات کم میشه که باید خودتو مجبور کنی یه چیزی بخوری که سوء تغذیه نگیری
سیبوتین از بازار دارویی جمع شده بود به خاطر عوارض فرمولاسیونش
اگه دوست داری قرصو نخور تا من پیگیری کنم ببینم چی شده که دوباره توزیع شده
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2738
نگار جون تا جایی که من پرس و جو کردم سبوتین ایرانی مشکلی نداره و خارجیهاش خوب نیستن و به سیستم بدنی ما نمیسازه
اینو هم از چند نفر دکتر داروساز آشنا پرسیدم و هم از دکتر خودم و 2 تا دکتر دیگه که توی این زمینه کار میکنن

منکه توی 1 هفته 3 کیلو وزن-5 سانت دور کمر- 7سانت دور باسن و 5/1 سانت دور بازو کم شده و توی ظاهرم خیلی اثر داشته
مامان مهربون من خودم هم از سیبوتبن استفاده کردم بعد برای خریدن دوباره که رفتم داروخانه گفتن که از بازار به خاطر مشکلاتی که داشته جمع شده
البته کلا نوع خارجی و ایرانی فرقی توی ماده موثره شون ندارند فرقشون توی مواد جانبی اونهاست که چیزهایی مثل نشاسته و منیزیم استئارات و نگهدارنده و اینهاست که تنها فرقی که میکنه توی bioavailabiltyاین داروهاست و داروهای ایرانی نسبت به همین داروهای خارجی تست میشوند
چیزی که ممکنه باعث جمع آوری سیبوتین شده باشه میتونه ناپایداری اون باشه که باعث شده باشه ناخالصی های سمی توی اون از حد مجاز بالاتر رفته باشه
شاید هم چون قیمتش خیلی نسبت به نمونه خارجی پایین تره تعدادبیشتری بدون توجه به عوارض جانبی مصرفش کردند(مثلا بیمارای قلبی) و عوارضش خودشو نشون داده و آمار بالا رفته و موقتا جمعش کردن ببینن موضوع چیه
به هر صورت روی من که عوارض نشون نداد و اگه دوباره پیداش کنم(به شرط اینکه مطمئن بشم مشکل ناخالصی نداشته )مصرفش میکنم
کلا من از سیبوترامین خییییییییییییییییییییییییلییییییییییی خوشم اومده
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2706