2410
2553
دخترم تازه رفته تو 21ماه دو سه هفته هست که خیلی کلافست مدام غرمی زنه گریه می کنه کم حوصله شده شدید مدام میگه بغلم کن یا این که مدام دستم رو می گیره می گه بریم بریم دیونه شده ازدستش نمی دونم چرا این جوری شده تو مهمونی که اصلا بند نمی شه دیشب ازخواب بیدار شده گریه چه گریه ای--مطمتنم که دندون هم نمی خواد دربیاره به نظرتون طبیعی کاراش
دختر منم 22 ماهشه و همین طوره. تنها راه چارش صبره. حیوونکیا می خوان حرف بزنن نمی تونن. یه کشت ادرار براش بده خدایی نکرده ممکنه سوزشی داشته باشه. دقت بکن ببین به جاییش مثلا گوشش دست نمی زنه و نشون نمی ده. اگه از نظر سلامتی مشکلی نداشته باشه فقط و فقط باید صبر کرد که این مرحله رو پشت سر بگذارن. دختر من یه مدت هر شب توی خواب جیغ می زد. نگران نشو. به دلش راه بیا. شاید وقتی بیدار میشه می خواد شما رو ببینه. به دلش راه برو. حیوونکی خیلی دلش کوچیکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام یه ازمایش مدفوع هم بده بعضی وقتها کرمک یا انگل کودکان باعث بی قراری بچه ها میشه که با یه قاشق شربت ضد انگل خوب میشه .بچه دوست من این مشکل داشت با یه دوره دارو خوب شد اونم شبها بی قراری داشت و یهو تو خواب جیغ میزد .
عجب خیاط ماهریست دنیا...دل هیچکس را برای من تنگ ندوخت....