2703
2553
تو هفته ٢٠هستم ،هفته ١٣سرکلاژ شدم هفته ١٨سونو دادم همه چی خوب بود ولی سه شنبه دوباره سونو دادم دهانه رحم باز و شل شده ، دکتر بهم پروژسترون داد و گفت استراحت باشم ، ولی بخاطر تکرر ادراری که دارم دایم دستشویی میرم ، تو لگن اصلا نتونستم کارم بکنم فقط دلدرد میشدم ، مجبورم که برم دستشویی ، امروزم دکتر به قرص به اسم ادالات داده برا جلوگیری از انقباضات رحمی کسی همچین مشکلی داشته و بچه اش رو تونسته به وقتش به دنیا بیاره ؟؟؟؟؟
سلام عزیزم من تجربه ش رو ندارم ولی به نظرم نباید اصلا به خودت فشار بیاری فقط دراز کش باش کار به هیچ وجه نکن اگه خدا بخواد که انشاالله میخواد سالم به وقتش به دنیا میاری.
❤️امیدوارم به رحمت خاص پروردگار❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من تو هفته 16 سرکلاژ کردم ولی این کار سرم تو هفته 32 افتاد سایدم زودتر افتاده بود نفهمیدم سرکلاژمو باز کردن
دعای بخت گشایی دعای چله بریدن برای زنان نازا دعای محبت دعای باطل نامه دعای ترس دعای نظر سرکتاب باز کردن اینم شماره09399759188
بعدش الان 1 ماهه خوابیدم بیمارستان دیروز مرخص شدم دهانه رحمم 4-5 سانت باز نه دارو داده نه چیزی به نظرم باید مراقب خیلی باشی تازه سن حاملگیت پایینه
دعای بخت گشایی دعای چله بریدن برای زنان نازا دعای محبت دعای باطل نامه دعای ترس دعای نظر سرکتاب باز کردن اینم شماره09399759188
2714
نگران نشو اگه دکترتم بگه بیمارستان بمون بستری شو گوش بدیا به هیچی فکر نکن
یا خودت از دکترت بخواه بستریت کنه بگو من میترسم بخاطر سقط های قبلیم
2706