2752
2734
سلام من تا حالا تو ارتباطم با دیگران بیش از حد صمیمی و دلسوزانه رفتار میکردم مخصوصا خانواده همسرم . چند وقتی هست سعی میکنم معقول برخورد کنم و به کارهای خوب و بد خودمو اطرافیانم دقت کنم و از این رفتارها بدون دلخوری درس بگیرم شما هم بیاین و بگید با مرور گذشته دوست دارید چه رفتاری از خودتون رو اصلاح کنید
فقط خدا....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ملوچک من از یکی از دوستام خیلی ضربه خوردم خیلییییییی براش مایه گذاشتم یه نمونه اش وقتی با شوهر فعلیش دوست بودن میرسوندمش کافی شاپ بعد به من میگفت صبر کن تا بیام و کلی ازم خواهش میکرد گاهی تا نزدیک دو ساعت من خل میشستم تو ماشین تا بیاد اخرشم وقتی با هم ازدواج کردن به من نگفتن من بعد از یه ماه از یک نفر دیگه شنیدم منم دورش خط قرمز کشیدم خیلییییییی کارهای دیگه هم بوده
فقط خدا....
من خیلی احترام میذاشتم الان به این نتیجهرسیدم باید اول هوای خودمو یچمو شوهرمو داشته باشم. میرم مهمونی بهترین جا میشینم دیگه کاری ندارم هی به اینو اون تعارف کنم. شان خودمو باید حفظ کنم
💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖