2733
2734
سلام دوستای خوبم. امیدوارم به حق این شب های عزیزهمه زندگی خوش وپربرکتی داشته باشند. همونطورکه می دونیدخدادرقرآن شفابرای هردردی قرارداده. به مجموعه ای ازآیات قرآن که برای رفع مشکلات دنیوی هست رقیه شرعیه می گن. کافیه فقط بهش گوش بدیدهمین. موقع خواب یابیداری، کار....اگرنمی دونیدچطورمی شه دانلودکنید. یکی ازانواع رقیه که نسبتاطولانی ترازرقیه های دیگرهست روبراتون می گم چطوردانلودکنید. دفعه اول درازبکشیدوباتمرکزگوش بدیدواگردوست داشتیدهرچندوقت یه باربزاریدباصدای بلندتوخونتون پخش بشه تاانرژی خونه تون روپاک سازی کنه. اگرهم بعدازگوش کردن دچارحالت هایی مثل حالت های روحی خاصی یاحالت های فیزیکی خاصی مثل اسهال یا.... شدیداصلانگران نشیدچون یه جورپاکسازی داره انجام می ده. البته ممکنه اثرخاصی به ظاهرنبینیداماکارخودش رومی کنه. ان شاالله که براهمتون برکت بی کران بیاره! آمین!
t.me/zendegyetalai
برای دانلود واردسایت http://convert2mp3.net/en/index.php بشید www.y o u t u be.com/watch?v=Hv5W9rmDp1A روتوقسمت آدرسی که ازتون خواسته تایپ کنید وبعدconvert روکلیک کنید و صبرکنیدوسپس دکمه دانلودروکلیک کنیدتابراتون دانلودکنه.
t.me/zendegyetalai
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من درسایتهای خارجی بایه مسلمان خارجی چت کردم واون بهم معرفی کرد وپیداش کردم اگردراینترنت بزنیدوواژه (رقیه الشرعیه) روسرچ کنیدبهتون اطلاعات می ده.
t.me/zendegyetalai
عشق مهدی جان کافریعنی چی. آیات قرآنه که فقط داره می خونه. البته هرکسی نمی تونه بخونه. اون کسی که برام توضیح دادگفت که کسی که می خوندش بایدشرایط خاصی داشته باشه مثلافلان مدت هیچ گناهی نکنه وهرکسی ازعهده اش برنمی آد. دردنیاچندتارقیه خوان وجودداره که به لطف تکنولوژی امروزی می شه صداشون رودانلودکردوگوش کرد. چراهمه چیزروپیچیده می کنید؟ مگه خودتون تاحالاقرآن نخوندید؟
t.me/zendegyetalai
تگفتم که حتمادچاراسهال می شیدکه. ولی اگرکسی به دعاوطلسم اعتقادداشته باشه (که من خودم ندارم) برخی جادوهاخوردنی هستندیعنی ازطریق غذایی که خورده شده واردبدن می شن. این دعاچون می تونه اون روازبدن خارج کنه. البته همونطورکه گفتم ایناروسرچ کردم خودتون هم می تونیدسرچ کنیدوگرنه من به جادواعتقادندارم امااثرمثبت گوش دادن بهش روحس کردم.
t.me/zendegyetalai