2752
2734
بچه ها من بوتیک داشتم بعد زایمانم بستمش. این روسری ها 27-28 تومن بود جنسشون عااااالیه. دارم فقط 12 تومن میدمشون حتی زیر قیمت خریدم. با این قیمت پایین میتونید چند رنگ ببرید با مانتوها و لباساتون ست کنید... خواهش میکنم اگه اگه اگه قصد خرید دارید از زوایای مختلف روسری ها کامل براتون عکس میذارم. روی پروتز سر هم میپوشونم براتون عکس میذارم. فقط من بچه کوچیک دارم مراعات کنید اگه قصد خرید دارید پیام بدین. پیشاپیش ممنونم دوستای خوب نی نی سایتی من :) روی عکس کلیک کنید تا بزرگ شه: آپلود عکس اینم یه لباس کاملا نخی راحتی هست مخصوص خواب. ازش 6-7 تا مونده. البته به شکل تونیکه و با پای لخت یا ساق مشکی خیلی قشنگه برای توی خونه. اینم 25 تومن بوده 12 تومن میدم. طرح روش اینه: آپلود عکس
❤ استند اسم ❤ گاهشمار❤ اسباب بازی چوبی ❤ گیفت ❤ ۰۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴ برای سفارش تماس بگیرید 🌻
عکس باز کدهای 1 تا 20 به ترتیب کد1 آپلود عکس کد 2 فروخته شد آپلود عکس کد 3 آپلود عکس کد 4 آپلود عکس کد 5 آپلود عکس کد 6 آپلود عکس کد7 آپلود عکس کد8 فروخته شد آپلود عکس کد9 آپلود عکس کد10 آپلود عکس کد11 آپلود عکس کد12 آپلود عکس کد13 آپلود عکس کد14 آپلود عکس کد15 آپلود عکس کد16 فروخته شد آپلود عکس کد17 آپلود عکس کد18 فروخته شد آپلود عکس کد19 آپلود عکس کد20 آپلود عکس
❤ استند اسم ❤ گاهشمار❤ اسباب بازی چوبی ❤ گیفت ❤ ۰۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴ برای سفارش تماس بگیرید 🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کد 21 شال کراواتی نگین کاری صورتی بسیار زیبا 12 تومن آپلود عکس کد 22 روسری سه گوش نخی روی سر خیلی خیلی خیلی شیکه. گوشه هاشو برگردوندم روش 12 تومن آپلود عکس کد 23 شال کار شده 14 تومن آپلود عکس کد 24 روسری سه گوش 12 تومن آپلود عکس کد 25 شال چروک 8 تومن آپلود عکس کد 26 شال سه گل 10 تومن فروخته شد آپلود عکس کد 27 شال 10 تومن آپلود عکس کد 28 شال 10 تومن آپلود عکس کد 29 شال 6 تومن آپلود عکس کد 30 روسری 12 تومن آپلود عکس کد 31 روسری 12 تومن آپلود عکس کد 32 روسری 12 تومن فروخته شد آپلود عکس کد 33 روسری نخی 8 تومن آپلود عکس کد 34 روسری نخی 8 تومن آپلود عکس کد 35 روسری نخی 8 تومن آپلود عکس
2731
کد 36 روسری 12 تومن آپلود عکس کد 37 شال کراواتی 10 تومن آپلود عکس کد38 شال 6 تومن آپلود عکس کد39 سمت راست حجاب بازیگری مخصوص پوشیدن شال 6 تومن. سمت چپ مقنعه های دور ساتن. بسیار بسیار نرم و لطیف و شیک. روی یکی از شانه ها ، همونطور که تو عکس معلومه سه تا دکمه و یه چام میخوره که خیلی شیکش میکنه در رنگ های بادمجونی و طوسی و قهوه ای سوخته. خیلی روی سر راحته برای خانومای مقتعه پوش. 12 تومن آپلود عکس کد 40 شال مشکی مجلسی 14 تومن آپلود عکس کد 41 شال 6 تومن آپلود عکس کد 42 روسری 12 تومن آپلود عکس کد 43 شال دو رنگ نگین کاری 14 تومن آپلود عکس کد 44 بافت کشی مخصوص روی مقنعه 2 تومن آپلود عکس
سلام بانو جون خوبی جنس روسرهات چیه؟فقط این مدها روسری داری؟
بـــــ♥ــــاران کمی آهسته تر، اینجا کسی در خانه نیست من ماندم و تنهایی و دردی که نامش زندگیست....♥♥♥♥♥
سلام گلم . من بین کد 7 و 11 یکیشون رو میخوام . میشه یه عکس مقایسه ای برام بذاری رو سر مانکن؟ ممنون میشم.
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
سوره جون من دارم میرم جایی انتخاب قطعیتو برام بذار. درخواست دوستیمم قبول کن. اگه خواستی فردا صبح برات پست میکنم.