2733
2734
عنوان

شیر خشک ببلاک و بیومیل Ar

47055 بازدید | 35 پست
بچه ها اصلا نمی تونم این شیر خشک و پیدا کنم کسی تازگی خریده از کجا ؟؟ من پسرم نان 1 میخوره همش بالا میاره دکتر بهش رانی تیدین و این شیر خشکها رو داده اما پیدا نمی شه نمی دونم اگه شیر خشکشو عوض کنم احتمال داره دیگه بالا نیاره ؟؟؟ کسی تجربه این مدلی داشته ؟؟
احتمالا پسرت رفلاکس داره که این شیرو داده

پسر منم رفلاکس داشت و ببلاک ARمیخورد و این شیرو بالا نمیاورد

اگه بتونی پیدا کنی عالیه

ایشالا زودتر خوب شه
هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من تو داروخونه کار می کنم
نمی دونم هست یا نه اما می پرسم از دکتر
چون تو قسمت دارو ها هستم اطلاعی ندارم

دیدم میان دنبالش و نیست
اما باز می پرسم برات
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2731
من چند سال پیش حضوری هم شرکتشون رفتم شیر گرفتم تهران، چهارراه پاسداران، خیابان دولت، خیابان اختیاریه جنوبی، کوچه ایران، شماره 2.22575050
خداوندا مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. الهی آمین
سلام خانمی پسرمن بانان بالامیاورد 5تاشیردیگه هم امتحان کردم باهمشون یابالامیاوردیایبوست داشت فقط ببلاک بهش ساخت عالیه ببلاک معمولی میدم نه بالااوردنه نفخ داشت ونه یبوست البته من الان شمارا2رومیدم ولی به سختی گیرمیاد
گفتم من چند سال پیش دخترم ریفلاکس شدید داشت بردم مطب دکتر سلطان زاده اونم یه نامه نوشت پاش مهر زد شوهرم برد شرکتش فکر کنم 8 تا رایگان بیومیل ای ار گرفت فکر کنم یه طرح تحقیقاتی بود رایگان می دادن ولی شک نکن بیومیل ای ار بهترینه می خوای یه سر برو مطب دکتر سلطان زاده برات بنویسه ولی من جات بودم زنگ می زدم شرکتش می پرسیدم چرا نایاب شده و چه جوری باید تامین کنی خیلی شرکتش رو حساب کتابه
خداوندا مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. الهی آمین
2706