2752
2734
سلام ساناز خانم اگه به اینجا دسترسی داشتین، کامپیوترتون رو بیارید سمت میدون ولیعصر بدم بچه ها سریع درستش کنن.
متاهل ، بابای حسین..مشاور حقوقی خانواده و جرائم رایانه ای ..t.me/afshin_norouzi54 .. @afshin_norouzi
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوستای مهربون تاپیک
من از دانشگاه با user و پسورد دوستم چند دقیقه ای اومدم جوابهایی رو که بچه ها فرستاده بودند بذارم. ممنونم از همه برای ارسال جواب ها!

فکر کنم تا آخر هفته کامپیوترم درست شه. ولی معمای بعدی چون تهیه و تنظیم مطالبش یکمی طول میکشه باید چند روز دیگه هم صبر کنیم.ههههههههه!

مرسده جون، آوا جون و مهسا جون ممنونم از لطفتون!

گیسو جون بد شانسی من بود دبگه! گریهههههههههه!

افشین عزیز ممنونم از محبتتون. ولی من تهران نیستم متأسفانه وگرنه حتماً این کار رو می کردم.
2731
سلام
میشه برایم دعوت نامه بفرستی ممنون
خداوندامن درکلبه حقیرانه خودچیزی رادارم که تو درعرشه کبریایی خودنداری!من خدای چون تو دارم و تو چون خودی نداری!
..............[smiley]s/sm_50.gif[/smiley] [smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]l/l_27.gif [/smiley]
سلام به همه دوست جونا

خدا رو شکر مشکل کامپیوترم حل شد ولی چون من برای فردا معمایی آماده نکردم فردا هم معما نداریم!

بهار جون ممنونم از محبتت!

مرصادوحلما جان برای شما هم دعوتنامه میفرستم گلم، ولی همین جوری هم می تونی معما حل کنی و جواب بذاری! اگر دوست داشتی ببینی جوابات درستن یا نه میتونی به من میل بزنی و ترجیحاً اگر ایمیل خودت هم باشه خیلی بهتره!

مرسی! به امید دیدار!

برای دیدن همه معماها اینجا کلیک کن!

معمــــــــای شـــــماره 15

نسبت ها

(استعداد عددی و ریاضی)

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

(تاریخ طرح معما:91/5/25)

نسبت 1 به 2 مثل نسبت سینوس است بهAxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان؟؟؟AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان کسینوس

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان تانژانت

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان تانژانت هایپربولیک

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان کتانژانت

اگر خواستید جواب رو حتماً فقط با ذکر علت

برای من ایمیل کنید و ستاره این معما رو بگیرید.

!!!توجـــــــــــــــــــــــــه توجـــــــــــــــــــــــــه توجـــــــــــــــــــــــــه!!!

تمام دوستانی که جواب رو بدون آدرس ایمیلشون داده بودند، اگر پاسخی دربافت نکردند فقط به این علت است که ارسال پاسخ از طریق reply نی نی سایت امکان پذیر نیست، وگرنه من پاسخ ایمیل همگی رو ارسال کردم.

64285788042924275138.jpgAxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان هشــــــــــــــــــــدار AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان64285788042924275138.jpg

خواهش می کنم بخاطر احترام به خودتون و سایر دوستانتون هم که شده اصلاً و تحت هیچ شرایطی جواب معما رو در تاپیک قرار ندید تا فرصت حل معما از دوستانی که مایلند خودشون فکر کنند و جواب رو پیدا کنند گرفته نشه!

لیست دوستانی که جواب را ایمیل کردند

(به ترتیب حروف الفبا)

(برای دیدن مشخصات هر کدومشون می تونید روی اسمش کلیک کنید!)

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان آوا

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان گیسو

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان مامان امیرعلی خان

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان مامان پارسا کوچولو

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان مهسا خاله ارشان

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان یاسی