2733
2734
عنوان

برای گرفتن حاجت....♥♡♥

| مشاهده متن کامل بحث + 634428 بازدید | 1714 پست
هر که خواهد کسی را عاشق و مبتلای خود گرداند این آیه که آیه مودت میگویند(محبت و دوستی) چهارده مرتبه در شب بخواند و بر شیرینی و میوه یا چیزیکه دلخواه مطلوب او باشد بر آن دم کند و بخوردش دهد .بیشک بر وی عاشق گردد.و طریقه دوم اینست که این آیه هر روز چهل مرتبه بر شیرینی یا بر چیز دیگری خوردنی خوانده فوت کند و بخورد مطلوبش دهد فورا عاشق گردد و خواننده را هم انواع فوائد بیند و آیه اینست

یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللهِ وَ الَّذینَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبّاً لِلّهِ

،،در امر حلال،،
الحمدالله کما هو اهله♡
سلام

تاپیکتون خیلی خوبه...هورررررررررررررررررررا

منصوره جونم برای نی نی دار شدن زود نذری نداری ک مجرب باشه و کسی حاجتشو گرفته باشه عزیزم؟

ممنونم گلم
خداجونم ممنون بابت معجزه های زیبایی که بهمون بخشیدی...خودت حافظ دوقلوهامون باش💑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای طلب فرزند ،،، خیلی ها انجام دادند وجواب گرفتند

از امام جعفر صادق علیه السلام
در هر صبح وشام

70 بار ،، سبحان الله،،، بعد 10 مرتبه استغفرالله ربی واتوب الیه،،، و بعد دوباره 9 با. سبحان الله و بعد 1 بار استغفرالله بگوید وبه ترتیبی که گفته شد
الحمدالله کما هو اهله♡
2731
مرحوم حضرت آیت‌الله العظی علامه سید عبدالکریم رضوی کشمیری رحمةالله علیه، شاگرد خلف مرحوم آیة الحق حضرت آیت‌الله العظمی علامه میرزا سید علی آقا قاضی طباطبائی تبریزی به نقل از ایشان فرموده‌اند که؛ شکل صحیح ناد علی به شرح زیر است و فاقد بسم الله الرحمن الرحیم می‌باشد.

ناد علیــا مظهر العجائب ♥تجـــــــــــده عونا لک فی النوائب

کل هم و غـم سینجلی ♥ بولایتک یا علی یا علی یا علی

یا ابا الغوث اغثنی یا ولی الله ادرکنی بلطفک الخفی لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
الحمدالله کما هو اهله♡
سلام طریقه خوندن نادعلی چجوری هست ؟ برای چی خوبه ؟
یوسف مى دانست تمام درها بسته است امابه خاطر خدا و تنها به امید او به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش باز شد … “اگر تمام درهای دنیا هم به رویم بسته باشد بسوی درهای بسته میروم چون خدای من خدای یوسف است
ختم 40 روز دعای یستشیر برای ازدواج
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=22786

نماز حاجات محال است رد حاجت شوید ثبت نام برای این نماز هفتگی میباشد
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=22857

یوسف مى دانست تمام درها بسته است امابه خاطر خدا و تنها به امید او به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش باز شد … “اگر تمام درهای دنیا هم به رویم بسته باشد بسوی درهای بسته میروم چون خدای من خدای یوسف است
طریقه ختم ناد علی کبیر:اگر کسی را امر مهم عظیمی پیش آید ناد علی را هفت مرتبه بخواند حاجت او براورده میشود
و اگر به نیت فرزند بخوانید به شما فرزند عطا فرماید و اگر خواهی شخصی را دوست خود گردانی در شب جمعه چهارده مرتبه به اسم او بخوان و صد مرتبه صلوات بفرست البته دوست تو گردد
و اگر بعد از نماز صبح به نیت مال نه مرتبه بخوانی غنی شوی و اگر جهت ادای قرض یازده روز روزی بیست و دو مرتبه بخوانی ادا شود
و اگر زنی دیر زاید پنج مرتبه بر آب بخواند و بخورد زود بزاید
و اگر کسی این دعا را همراه خود داشته باشد از شر جمیع حیوانات و جن و انس محفوظ باشد.انشاء الله.
الحمدالله کما هو اهله♡
سلام منصوره جون در ازدواج یکی از دوستام 8 ماهه مشکل بیش اومده خواهش میکنم اگه ذکری یا دعایی میدونی بگو براش بخونم که خیلی زود مشکلش حل بشه؟ممنون میشم
دوستی واژه زیبایی است که هرکس درکش کرد ترکش نکرد...
برای رفع خصومت و یا ختم دعوا

آیه جهت آشتی نمودن به جهت آشتی کردن آیه 115سوره انعام را سه بار بخواند و بر روی آن کس دمد البته آشتی کند و عذر خواهد مجرب است .وَ تَمَّت کَلِمَتُ رَبَّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَدّلَ لِکَلِماتِه وَ هُو السَّمیعُ العَلیمُ

آیه ای به جهت بسته شدن زبان دشمن بسیار مجرب است ، این آیه را بخواند و بر او بدمد .اَلیَوم َنَخْتِمُ عَلی اَفْواهِهِمْ وَ تُکَلَّمُنا اَیْدیهِم وَ تَشْهَدُ اَرْجُلُهُمْ بِما کانُوا یَکْسِِبُونَ ( سوره یس ، آیه 65):

برای دفع آزار و اذیت دشمن و شر ایشان 161 بار یا مانع
الحمدالله کما هو اهله♡
سلام
ذکر یونسیه خوبه البته هر چند باری که میگی آخرش فستجبناله رو بگی حتما تا عواقب نداشته باشه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

فستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المؤمنین

اگه با خصومت کسی اینطور میشه ذکر بالا خوبه آیه 65 سوره یس

صدقه دادن هم خوبه و مشکل گشاست و همینطور خواندن حدیث کساء
الحمدالله کما هو اهله♡
آیه وَأُفَوِّضُ أَمْرِی إِلَى اللَّهِ برای رزق و روزی :
هر گاه کسی آیه مبارکه وَأُفَوِّضُ أَمْرِی إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِیرٌ بِالْعِبَادِ را به عددش که۱۷۸۰ باشد به انضمام عدد اسم خودش بخواند و مداومت نماید خداوند متعال به فضل خود مالی فراوان یا گنجی به او خواهد رسانید
توضیح : مثلا اگر اسم شما علی است عدد آن ۱۱۰ خواهد بود این عدد را با ۱۷۰۸ جمع نموده پیوسته مداومت نمایید
منبع : مخازن جلد ۱ صفحه ۳۱۲
الحمدالله کما هو اهله♡
آیات به جهت رفع بی‌رغبتی به نمازمنقول است که اگر کسی در نماز بی‌رغبت باشد این آیات را بنویسد و با خود نگه دارد برای او در نماز خواندن ذوق و شوق حاصل می‌گردد.

وَ ما خَلَقْتُ الْجِنَّ وَ الْإِنْسَ إِلاَّ لِیَعْبُدُونِ ما أُریدُ مِنْهُمْ مِنْ رِزْقٍ وَ ما أُریدُ أَنْ یُطْعِمُونِ إِنَّ اللَّهَ هُوَ الرَّزَّاقُ ذُو الْقُوَّه الْمَتینُ

آیات 56-57-58سوره مبارکه ذاریات

و نیز اگر سوره‌ی مومنون را هفت بار بخواند در نماز رغبت می‌یابد.
الحمدالله کما هو اهله♡