2752
2739
***بسم الله الرحمان الرحیم*** سلام دوستای گلم خیلی خوش اومدین.کمد لباسام جا نداره منم خواستم کمدمو خلوت کنم. تمامی لباس ها نو ویا در حد نو هستند.صفحه دوم هم کیف هست. خیلی چیزای دیگه هم دارم که یواش یواش میذارم. اگه دوست داشتین از هر کدوم بازم عکس میذارم.دوستهای خوبم اگه عکسی باز نشد صفحه رو رفرش کنید باز میشه.در ضمن من شرق تهرانم. دوستهای گلم هر چی انتخاب کردین قطعی کنید رزرو نمیشه. هزینه پست با شماست*****تا صفحه 3 رو ببینید لطفا*****همینجا پیام بذارید لطفا می خونم
برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید .یا عزیز ذو العز والاقتدار اعزنی
1-سوییشرت شلوار فیروزه ای نو نو مارکدار مخمل ضخیم کشی و گرم با کیفیت تضمینی مناسب سایز 38تا 44با قیمت بسیار پایین فقط 120000 عکس کوتاه و پهن افتاده قد شلوارش فقط 110 می باشد بلند و عالیه.مناسب فصل. ،سوییشرت شلوارهای بازار همه خیلی کوچیک هستن مخصوصا شلوارهاشون کوتاهه ولی این سوییشرت شلوار بسیار عالی است.امیدوارم لذت ببرید. آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
7-پیراهن مجلسی هندی تماما کار دست منجوق دوزی دامنش مدل ماهیه یه قسمتهایی استر فیروزه ای داره و یه قسمتهایی بدون استر برای زیبایی بیشتره مناسب سایز38-40 قیمت90000آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکسآپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکسآپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
8-مانتو ابی نخی کنفی مدل عروسکی خوش فرم مناسب سایز38-40 قابلیت جابجایی دکمه مخفی-یه شلوار ستم داره که هنوز عکسشو ننداختم هر کی خواست بگه بذارم از این مدل گشاداست قیمت37000 آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
10-این لباس پاتختیمه خیلی کار شده و خوشگله 10فنر داره تماما تزییناتش کار دسته از یک مزون خیلی معتبر خریدم والبته رنگش مد امساله دلم نمیاد بفروشم ولی چون جا ندارم وشاید یه عروس خوشگل دیگه بتونه ازش استفاده کنه گذاشتمش اینجا قیمت750000 خیلی بیشتر می ارزه به اندازه لباس عروس کار شده این پول اجاره شم نیست اگه عکس بیشتر خواستین بگید میذارم آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس جلوی لباس و دامنآپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکسآپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکسآپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکسآپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکسآپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس مدل پشت دامنشآپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
11-پیراهن مجلسی که بعنوان لباس خوابم می تونید استفاده کنیدقرمز ساتن پلیسه از عکس خیلی قشنگتره مناسب سایز36-40 قیمت 35000 a href="http://upload7.ir/">آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
13-تونیک هندی در حد نو تمیز وسالم یه رنگ صورتی جیغم ازش دارم مناسب جلوی مهمان یا بعنوان مانتو فری سایز با روسری ستش30000 از عکسش خیلی خوش رنگتره اینم صورتیش که هردوشون اصلا تو عکس خوشرنگ نمی افتن از این رنگهای هایلایت جیغن.بسیار خوشرنگ تو چمدون بودن چروک شدن ببخشید.صورتیش اینجا گلبهی افتاده ولی صورتیه صورتیه از این پررنگها آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکسآپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکسآپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس