2737
2739
برج S2 واقع در مروارید شهر منطقه 22 تهران مشارکت بین خانه سینما و شهرداری
31طبقه، 5طبقه پارکینگ منفی، 1طبقه لابی همکف، مابقی مسکونی، هر طبقه 5واحد،تمام واحد ها 3خواب و132 متری، 3عدد آسانسور دو نفربر و یکی بار
خاکبرداری و فوندانسیون تمام شده و در مرحله ی میلگرد می باشد، واریزی اعضا 500/0000/000معادل پنجاه میلیون تومان می باشد و 6/000/000ریال معادل ششصد هزار تومان حق عضویت است(وام هم دارد) دفترچه یا همان پیش سند هم آماده است، در این مرحله امتیاز 200/000/000ریال معادل بیست میلیون تومان بفروش می رسد.

((امتیاز این پروژه برای سینماگران و هنرمندان می باشد و ربطی به تعطیلی یا بازگشایی خانه سینما ندارد)) حضور هنرمندان محیطی فرهنگی و هنری را به ارمغان می آورد، برخی از هنرمندانی که در این پروژه ها سهیم می باشند: مهتاب کرامتی بازیگر، آرش معیریان کارگردان، سیاوش اسعدی کارگردان، صابر ابر بازیگر، اکبر هاشمی مجری و گوینده، سعید و وحید شیخ زاده بازیگر، بهرام شاه محمد لو، راضیه برومند، مسعود ولدبیگیان و یوحنا حکیمی از بزرگان چهره پردازی سینمای ایران، میر طاهر مظلومی بازیگر و دوبلر، و....

مروارید شهر یا شهرک مروارید واقع در ناحیه 3 شهرداری منطقه 22 واقع شده است.
این شهرک در مجاورت شهرک دانشگاه صنعتی شریف و شمال آتی شهر قراردارد.
طرح و نقشه شهرک توسط شهرداری منطقه 22 تهیه شده و کاملا مبتنی بر اصول شهرسازی مدرن طراحی شده است.
راه های ارتباطی:
از شمال به بزرگراه خرازی (همت)
از جنوب به آزاد راه تهران کرج و بزرگراه رسالت (درحال ساخت)
فاصله چند دقیقه ای تا ایستگاه مترو وردآورد
فاصله چند دقیقه ای تا پمپ بنزین وردآورد
قرارگیری این شهرک در غربی ترین نقطه تهران و بر روی دامنه کوه باعث شده از آب و هوای بسیار مطلوب و پاکیزه برخوردارباشد.
پروژه های این منطقه برای کسایی که می خوان سرمایه گذاری کنن و یا کسایی که ساکن مناطق مرکزی و جنوبی تهران هستن و می خوان از بافت فرسوده و آلوده ی تهران مرکزی راحت شن و کرجی هایی که محل کارشون تهران هست روزی دوبار شلوغی مترو و ترافیک نفس گیر اتوبان تهران کرج تجربه می کنن و شهرستانی هایی که می خوان تو تهران ملک و سرمایه داشته باشن خیلی خوبه
قیمت: 70/000/000تومان واریزی و امتیاز
تلفن:09122408477

این مطالبم راجب منطقه می زارم:
منطقه ۲۲، در سطح تهران و فرا شهری قابلیت دسترسی بی نظیری دارد.دو اتوبان همت و حکیم که اصلی ترین شریانات غرب به شرق شهر تهران محسوب می شود. از جمله دسترسی های مهم منطقه در سطح فرامنطقه ای نیز می توان به آزاد راه تهران- کرج و بزرگراه در حال احداث تهران- شمال به عنوان شریان اصلی شمال به جنوب کشور، اشاره نمود. هم چنین دروازه غربی کلانشهر تهران نیز محسوب می شود.دارای بالاترین سرانه کاربری فضای سبز و فضاهای خدماتی است. هم چنین حجم ترافیک و آلودگی هوا در این منطقه بسیار پایین است. ۲۶ درصد این منطقه را فضاهای سبز، به خود اختصاص داده اند.
پروژهای شاخص این منطقه که به بهره برداری رسیده اند: پارک جنگلی چیتگر،دریاچه شهدای خلیج فارس، آبشار تهران، بوستان جوانمردان..
منطقه 22 تجسمی از تهران آینده است و اکنون این منطقه بعنوان گسترده ترین منطقه تهران شاهد اجرای بزرگترین پروژه های عمرانی همچون پردیسهای درمانی ،مرکز فوق تخصصی مغز و اعصاب پروفسور سمیعی به نام تریتا که نمای آن شکل مغز انسان خواهد بود، بزرگترین مرکز چشم پزشکی، و مجموعه فرهنگی، تفریحی، ورزشی و تجاری هزارویک شب(بزرگترین شهر بازی خاورمیانه) که دارای هتل و پارک آبی است و با احداث پروژه احداث مونوریل تفریحی در منطقه به قطب گردشگری تهران بزرگ تبدیل خواهد شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما هم دنبال چنین فرصت سرمایه گذاری هستیم اما 1 یا 2 خواب برامون کافیه.چون برا سکونت خودمون نمی خواهیمش.راستی تعداد این شهرکها اونجا زیاده.آزاد شهر-پیکانشهر-مروارید و....کدوم شون بهترن؟آیا این که نزدیک منطقه پادگان و نظامیه بد نیست؟
این منطقه پر از شهرک ها و برج ها و تعاونی هاست که هر کدام مزایای خودشونو رو دارن، اگر قصد سرمایه گذاری دارید باید با تحقیق از اعتبار و سابقه ی تعاونی مطمئن شوید، البته نه از املاک این منطقه چون هر کدومشون با یک سری تعاونی ها همکاری می کنن و با خراب کردن دیگر تعاونی ها سعی در فروش امتیاز خودشون می کنن.

در ارتباط با پادگان و فضای نظامی که می گین ساخت و ساز بخش اعظمی از منطقه 22 برای تعاونی های سپاه و نیروهای تظامی و... بوده و این فضا توی تمام منطقه هست ومشکل ساز نیست خودتونو نگران این مسائل نکنید مخصوصا اینکه سهامداران پروژه خانه سینما هنرمندان هستن و حتما محیط فرهنگی و هنری ایجاد می شه.

خانه سینما در کل سه برج داره که برج F1 در کنار برج S2 یکی از اونهاست که متراژ کوچکتر 96متری دوخوابه هم داره. 27طبقه هست، 4طبقه پارکینگ، 1لابی و مابقی مسکونی،3آسانسور 2نفربر و یکی باربر، خاکبرداری و فوندانسیون تمام شده در مرحله ی میلگرد هست ، دفترچه یا پیش سند آمادست، وام هم دارد،واریزی اعضا تا اینجا 400/000/000ریال معادل چهل میلیون تومان و 6/000/000ریال معادل ششصد هزار تومان حق عضویت در تعاونی، و مبلغ 200/000/000ریال معادل بیست میلیون تومان امتیاز.

امتیاز کارگران شهرداری منطقه 5 هم موجود هست که دارای پلاک ثبتی است و انتقال در دفترخانه انجام می شود، قیمت امتیازش 30/000/000ریال معادل سه میلیون تومان است.

در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر با تماس بگیرید:09122408477 احمدی
برج اچ دو چی؟ امتیاز اون چنده؟ اعضاش خیلی امتیازو گرون می گن البته سند دست اول می خوام تحویل چند ماهست؟ اسم شرکت پیمانکارشم می زارین لطفا؟ فردا بعد از رفتن به تعاونی مجدد باهاتون تماس می گیرم که زمین این پروژه رو هم نشونم بدین. خیلی لطف کردین
2738
دوست عزیز آقای SIB22
ممنون از راهنمایی ارزنده تون .لطف کردید که وقت گذاشتید.سند دست اول و دوم چه مزایایی داره؟
برج F1 که فرمودین موقعیتش نسبت به دریاچه چه فاصله ایه؟اگه بخواهیم پیش خرید کنیم باید از دست امتیازدارها یا واسطه ها بخریم؟
سند قطعی خواهد داشت؟هر واحد جدا؟
دستمزد و حق معامله چقدره؟
بازم ممنون.
خانم مژگان:تحویل تمام برج های این تعاونی 30 ماهست یعنی تقریبا دو سال ونیم تا سه سال،برج H2اولین برج از برج های سه گانست که کمی سریعتر شروع شده یعنی بهمن سال گذشته در نتیجه تعاونی چند ماه زودتر از دیگر برج هاش اونو تحویل می ده، تمام واحد های برج H2 فروخته شده و نمی تونید سند دست اول داشته باشید البته زیاد هم تفاوتی نداره،تنها راه خریداری از اعضاست که معمولن گرونتر می فروشن چون طبعا بخاطر سود پولشونو خوابوندن مگه اینکه مورد عجله ای پیدا بشه. تمام 3برج دفترچه دارن، خواهش می کنم منتظر تماستون هستم
خانم شیفو:18.63قطعه 26پلاک ثبی دریاچه، البته فکر می کنم شما امتیازی که واریزی 350/000/000ریال یعنی سی و پنج میلیون تومان واریزی داشته رو خریدین، قیمت امتیازش هم همین بوده نگران نباشید، من این امتیاز رو هم دارم.
خانم اسفندگان:با توجه به اینکه اکثر سهامداران منطقه قصد سرمایه گذاری دارن به این فکر می کنن که هنگام فروش مشتری راحت تر به سندی که کمتر دست به دست شده باشه اعتماد می کنه، البته با یکی دوبار نقل و اتقال مشکلی پیش نمی یاد.
در هیچ جایی از ایران سند قطعی به ساختمانی که هنوز به اتمام نرسیده و پایان کار ندارد تعلق نمی گیرد و اگر هم آماده باشد دروغی سودجویانه است، پیش سند یا اصطلاحا دفترچه نقش سند را دارد که مهر و امزای مسئولین و هیئت مدیره تعاونی در آن زده می شود،بله هر واحد به صورت جداگانه دفترچه یا پیش سند دارد که تعاونی ارائه میده و تمام مفاد قرارداد و قیمت و... در آن ذکر شده.اگر بخوام صادق باشم برج F1 و در کل مروارید شهر مشرف به دریاچه نیست و فاصله داره اما از نظر من شلوغی دریاچه خصوصا روزهای تعطیل بسیار آزار دهندست باز هم نظر شما مهم هست.
برای خرید دو راه هست:
1-خرید از اعضا که معمولا حق امتیاز بالاتری را طلب می کنند چون طبعا بدلیل داشتن واریزی و خواب پولشان دنبال سود بیستری هم هستند.
2-خرید از مشاورین املاکی که با تعاونی یا پیمانکارش همکاری دارند و موظفند امتیاز را به پایین ترین نرخ مصوب تعاونی به فروش برسانند که من از این دسته هستم وحق امتیازی که ذکر شد سود یا دستمزد یا همان حق معامله محسوب می گردد
خواهش می کنم موفق باشید.
لطفا همه ی دوستان در نظر داشته باشند که (بجز حق امتیاز )هیچ پولی نباید به صورت نقدی و یا به حساب شخصی واریز گردد و تمام واریزی ها فقط و فقط به حساب تعاونی ها واریز می شود.
2706