2737
2739
تو روزهای سختی که سقط کردم دیدم چقد زیادن مثل من و صبورتر شدم اینجا شد سنگ صبورم هرکی هم از خونه زندگیش عکس گذاشته خوشم اومده اینکه می بینم واسه کوچکترین چیزها خانوما دغدغه دارن خوشم اومده و دقیق تر شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته فقط وقتی خبر فوت کسی مخصوصا بچه ای را میخونم و ... واقعا روم تاثیر میذاره و خیلی خیلی غمگین میشم و کلا شب و روزم تا چند روز میریزه به هم. آرزو میکنم همه بچه هاشون را سلامت و شاد بزرگ کنن و دیگه هیچوقت خبر فوت بچه ها را نشنویم.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
نه عزیزم اصلا پشیمون نیستم. منظورم این بود که وقتی بحثها و صحبتهای یه عده را اینجا میبینم یادم میاد که از چی عاصی بودم و از ایران اومدم بیرون. برای همین دلم هم تنگ نمیشه. (البته فقط یه عده ها.. بقیه را خیلی دوست دارم)
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2731
ولی من یکم تغییر کردم اونم از نظر اعتقادی یکم تقدسات عربی برام کمرنگ شدن خودم احساس میکنم مثبته ولی ممکنه بعضیام فکر کنن منفی بوده تغییراتم
[smiley]s/sm_41.gif[/smiley][smiley]s/sm_41.gif[/smiley][smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
اینم یادم اومد بعضی ها این جا انقدر براشون مهمه که گروه لایک زن تشکیل می دن تو دعوا ها هم دیگه رو خبر می کنن و این تاپیک اون تاپیک سر می زنن تا خوراک غیبت مجازی برای خودشون و دوستانشون جور کنن یا هر روز با یه عده دعوا می کنن و و برای افراد مورد نظر بلک لیست تشکیل می دن!ینی ببین چقدر طرف بیکاره و با انگیزه اس که هر روز این جا وقت می ذاره و برای خودش دشمن می تراشه! من که این قدر بیکار نیستم برای خودم گروه درست کنم دنبال ملت راه بیفتم و برای خودم دشمن سازی کنم و خودم رو از این طریق خیلی مهم و مظلوم جلوه بدیم!خدا شفاشون بده! یا عده ای با داستان خیالی و متفاوتی که از خودشون می گن سعی در جلب توجه و همراهی دیگران دارن! یا بعضی از افراد اینقدر براشون مهم می شن که دائم تو پروفایل طرف در حال سرچ هستن که ببینن طرف کی چی می زنه! ینی گاهی کلا فراموش می کنن که این جا مجازی هست نه حقیقی! البته اینایی که می گم نشون دهنده تاثیرات متفاوتی که افراد در محیط مجازی می گیرن! البته گروه های خوب هم هست و تاثیرات مثبت هم داره دوستانی دارم که این جا نقاشی و آشپزی و ...یاد گرفتن. به هر حال جای خوبیه و من دوستش دارم.
   💝اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💝
بانوی مهر به من لطف داری عزیز
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
رز عزیز هر کسی تو دنیای واقعی هم از لحاظ عقیدتی گاهی دچار بالا و پایینی میشه به نظر من خیلی هم خوبه چون باعث کنکاش بیشتر میشه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊