2737
2739
شامپو کریستال با عصاره آووکادو بهترین گزینه برای خانم هایی که حساسیت ویژه ای در خرید شامپو دارن .. موارد مصرف :ضد ریزش،رویش مجدد،کنترل چربی پوست سر،ضد موخورده و ضدخارش نحوه اثر بخشی عصاره آووکادو با خاصیت کنترل چربی مو و بزرگتر کردن رگهای خونی و فعال کردن فولیکولهای موی سر از ریزش جلوگیری کرده و باعث تقویت و تغذیه موها میشود این شامپو ضد خارش بوده و از دوشاخه شدن موها جلوگیری میکند .. طریقه مصرف : مقداری از شامپو را در ریشه های مو با نوک انگشتان ماساژ داده پس از یک الی دو دقیقه آبکشی نمایید.. http://www.poostkala.com
فروشگاه اینترنتی پوست کالا عرضه کننده محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی - فروش لوازم برقی آرایشی - محصولات مراقبت از پوست و مو فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه و مختص کودکان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شامپو سان سیلک،نیوا،پنتن،هد اند شولدرز ولی چند سالیه انگار پنتن و هد اند شولدرز بخاطر تحریم توی بازار نیست شامپوهای پنتن واقعا عالین
با همه چی موافقت کن هیچیو توضیح نده بعدش همون کاری که میدونی درسته رو انجام بده
2731

خانوما اگر موهاتون ریزش داره و چرب هم هست بهترین شامپو براتون سریتا موی چرب هست که هم بسیار دیر چرب میشه موها هم خوب تمیز میکنه و هم ریزش برطرف میشه،همین الان که دارم اینو مینویسم تو حمومم پر از شامپوهای مختلف ایرانی و خارجیه ولی هیهات که همه واسه جوراب شستن استفاده میشن ....

همیشه به خودم میگم کاش از اول سراغ این مارک ایرانی میرفتم

حواستون باشه شامپو موی چرب سریتا فقط با همین عنوان!

من خیلی تاپیک خوندم درباره شامپو امیدوارم تجربه من کمکه دوستانه حیرانی کنه که موندن کی درست میگه و چی باید بگیرن ....

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot