2737
2739
عنوان

دکتر منیره اخلاق نجات

| مشاهده متن کامل بحث + 6170 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بوس بوس اگه واقعا قصدت زایمان طبیعی هستش ده روز مونده به زایمان رو باید پیاده روی کنی زیادددددددددددددددد دوش آبگرم بگیر و پیاده روی کن من تا شب قبل از زایمانم پیاده روی کردمممممممم روزی دوسه ساعت با اون هیکل راه می رفتم تموم کوچه و خیابونا رو متر کردم خیلییییییییییی به روند زامانت کمک میکنه
می تواندمچم رابگیرد ،اماهمیشه دستم رامیگیرد،خدارامی گویم....
2728
ختم قرآن : هدیه به امام ششم : امام جعفر صادق (ع ) همزمان با ولادتشان نیت قلبی :سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان عجل الله و سلامتی خودمون و عزیزانمون و حاجت روایی حاجتمندا فرصت خواندن ( 15 دی ماه الی 30 دی ماه ) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=716982&postID=41018411
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ [٢:٢٥٥] لَا إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ [٢:٢٥٦] اللَّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُوا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ
2740
منم پیش دکتر اخلاق نجات زایمان طبیعی داشتم و خیلی راضی بودم. هنوزم که هنوزه خاطره زایمانم که تو همین سایت هم نوشتم (حدود چهار سال پیش) یادم میفته لبریز حس سپاس از این خانم دکتر مهربون میشم.
2706