2737
2739
عنوان

راههای درمان کیست ؟ اندازه کیست چقدره و چطور دفع میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 73406 بازدید | 38 پست
سلام منم کیست 5سانت و نیم دارم،دکتر بهم قرص جلوگیری داده اما نخوردم و به جاش رفتم دکتر گیاهی،به دارو ...

خیلی ممنون میشم جوابمو بدی.....دارو ک خوردی الان بعد از یه سال خوب شدی؟؟؟؟ میشه اسم دکتر بگی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من دو ماه پریود نشدم. بعد یکی از دوستام برای رفع این مشکل کیست عرق رازیانه تجویز کزد به این صورت که سه روز قبل پریود روزی یک لیوان تا سه سال. البته از دکتر رفتن خسته و نا امید شدم. بلاخره گرفتم و پنج روز قبل از موعد هر ماه خوردم. یکم با تاخیر پریود شدم و وقتی میخاستم پریود شم یه دردی شبیه درد زایمان اومد سراغم و شدم. البته گفت برای رفع سه سال بخور. که دوباره کیست ایجاد نشه. فکر کنم روش خوبی بود. 

2731

سلام عزیزم

ببخشید سوال میکنم

بادردارشدین

منم چند ساله منتظرم

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
سلام منم کیست 5سانت و نیم دارم،دکتر بهم قرص جلوگیری داده اما نخوردم و به جاش رفتم دکتر گیاهی،به دارو ...

سلام عزيزم ميشه اسم داروي گياهي تو بگي منم كيست هموراژيك٣سانتي دارم ي دوره قرص ال دي برام نوشت دكتر مصرف نكردم ترسيدم ميخام بدون دارو برطرفشه تاحامله بشم 

سلام چه داروی گیاهی استفاده کردین منم کیست به اندازه ۵۲م م دارم پریود شدم درد شدید دارم جوری که موروفین زدن بهم روز سوم پریودیمه امابامسکن ارومم بنظرتون این درد از کیست هست یا ن خطرناکه

2738