2733
2734
عنوان

همه چیز درباره مو ...

| مشاهده متن کامل بحث + 159224 بازدید | 742 پست

سلام ب همگی

دوستان من پگاه هستم از بچه های قدیمی نی نی سایت...

اون اکانت قدیمیم دی اکتیو شده ظاهرا چون مدتهاست نبودم..من با گروه شیدا و رونیکا و ... بودم..

ی گروه زدم..

گروه ریشه یابی مو...

با کمک ضمیر ناخدا آگاه به عمق مشکلات مو پی ببریم و رفعشون کنیم..با ترکیب روش ایموشن کد..بادی کد..تی سه..ای اف تی. هواپونوپونو..

خوشحال میشم بیاین تو گروهم...

لطفا اقایون وارد نشن ان شاالله سر فرصت برای اقایون جدا گروه میزنم.

https://t.me/joinchat/Dlpd1UxnHKm8VKxfqsrf4Qhttps://t.me/joinchat/Dlpd1UxnHKm8VKxfqsrf4Q

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینهم یک توضیح تکمیلی در خصوص کراتینه که واسه دوستانی که می خوان کراتینه کنند مفیده : مواد کراتینه ...

سلام،عزيزم من امروز موهامو كراتين كردم و تا سه روز گفتن قرنطينه داره موهام واس بعد از سه روز يك شامپو و ماسك مخصوص كراتين ميخواستم،ميشه راهنماييم كنيد ك چ ماركي بگيرم

2728

سلام صنم عزیزم

ببخشید من دیدم شما به نظرات درباره رنگ مو  ومدل موپاسخ دادین

خواستم بپرسم رنگ موهام خیلی مشکیه ومیخوام یه قهوه ای دخترونه روبه تیره ولی نه دیگه خیلی تیره که اصلا مشخص نباشه روی موهام بزنم واولین بار هست که میخوام اینکار رو انجام بدم.به نظرتون چه مارکی و چه شماره ای با چه اکسیدانی باید استفاده کنم؟یه رنگ موی خیلی خوب که بی ضرر باشه میخوام چون موهام خیلی نازک وکم پشت هستن

از طرفی به نظرتون چه مدلی برای موهام مناسب هست با این اوصاف که پرتر نشون بده.

ببخشید من چون دیدم شما خیلی خوب پاسخ دادین ازتون سوال پرسیدم نمیدونم آرتیشگر هستین یا نه.بابت مزاحمتم ببخشید

سلام خوبید ؟ 

خانمها کسی هست بتونه کمکم کنه 

من موهام دکلره و رنگ بود که رنگش رفت و بعد موهاموبژ کردم 

و ریشه هاش که مشکی بود قرمز شده 

چی کار کنم به نظرتون 

واریاسیون نقره ای به رنگمم اضافه کرده بودم

اگر به خانه ی من آمدی                                         برای من ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم....
ببخشید من میخوام موهام رو کراتینه احیا کنم موهام موج دار و زیباست اما پایینش وز شده فقط میخوام وز ...

عزیزم شما باید بوتاکس یا پروتئین تراپی انجام بدین 

@eli_hair_therapy اینستا پیام بدین در خدمتم

2740