2703
2553
دوست گلم سعی کن همون باشی که ده سال دیگه هم بتونی به راحتی انجام بدی .هیچ وقت برای سر گرفتن ازدواج خودت را زیاد تغییر نده بعدا خیلی اذیت میشی .خصوصا درباره حجاب .من تجربه اش را دارم تحمل تفاوت زیاد مذهبی خصوصا بحث حجاب خیلی مشکله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
به نظر من یه پیراهن ساده و ساپورت با کفشی که خیلی پاشنش بلند نباشه و خیلی کوتاهم نباشه خوبه چون پاییزم هست ساپورت خوب میشه میتونی شال سرت کنی ولی اگر من بودم اصلا چادر سرم نمیکردم مگر واقعا چادری بودم چون بعدا میگن میخواسته خوب جلوه کنه و از این حرفا عزیزم اونجوری لباس بپوش که همیشه میپوشی فقط رنگ خیلی روشن یا خیلی تیره مثل سیاه نپوش در ضمن مبارک باشه :)))
خوشحالو شادو خندانم قدر دنیارو میدانم ....[smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
2714
سلام بچه ها! جالبه که همیشه صحبت از لباس مراسم خواستگاری که میشه همه ی فکرا میره سمت عروس به هر حال منم تو این شرایط بودم. اما میشه یکی بگه خونواده ی داماد باید چی بپوشن که هم شیک باشه هم زیادی تو چشم نباشه؟ ما قراره هفته ی بعد برا داداشم بریم خواستگاری منم هنوز تو عقدم و واقعن موندم چی بپوشم!
یه چیزی که هم شیک باشه هم به هر حال خواستگاریه یه نفر دیگه است نمیخوام زیاد تو چشم باشه
به نظرتون چه رنگ و تمی مناسبه؟
کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون؛ کسی رو لبریز نکنیم... زنده یاد خسرو شکیبایی

سلام ببخشید من سن زیادی ندارم ۱۶ سالمه و قراره دو هفته دیگه برام خواستگار بیاد خانواده اونا مذهبی هستن و خواهر و مادرش چادری ولی من چادری نیستم و نمیتونم بپوشم و نگه دارم خیلی استرس دارم بنظرتون چی بپوشم؟!