2733
2734
عنوان

** ما میخوایم مامان بشیم ان شاءالله (اردیبهشت 95 )

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 3879 پست
سلام بچه ها من هنوزاقدام نکردم برای بارداری. امروزبیستم پریودیمه. الان دوباره بعد رابطه لک قهوه ای میبینم. درحدچندقطره. دیگه بعدش هیچ لکی ندارم. بنظرتون مشکلم چیه؟پریودام سی روزس
من به خدای خودم ایمان دارم.خداجونم ممنون که میخوای به من وهمسری امسال یه نی نی سالم بدی. خدایا حاجت همه بندگانتو برآورده کن . عاشقتم خداجووووووونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو بار این ماه اینجوری شدم. تاحالا اینجوری نبودم. توروخدا هرکی میدونه کمکم کنه
من به خدای خودم ایمان دارم.خداجونم ممنون که میخوای به من وهمسری امسال یه نی نی سالم بدی. خدایا حاجت همه بندگانتو برآورده کن . عاشقتم خداجووووووونم
خانم ها بیاین تاپیک جدید(خردادماه) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1367825&postID=53214224
انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2728
اره عزیزم پیش اومده اصولا میگن بعد 15دقیقه جوابش درست نیست ولی بعضی از دوستام بودن بعدچندساعت دوخطه شده و حامله بودن
----√خُــداونــدا💚؛نــاامــیـــد مــکن هـرکـه بـه درگــاهــت پــنــاه آورده اســت√----
2738