2737
2734
عنوان

میخوام دخترمو از پوشک بگیرم...از کجا شروع کنم...راهنماییی مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 4196 بازدید | 29 پست
سلام
منم پسرم 20 ماهشه دیگه نمیزاره پوشکش کنم از دستم فرار میکنه خسته شدم هر وقت میخوام ببندمش انقدر گریه میکنه و پوشکشو باز میکنه منم میخوام از پوشک بگیرمش فرشامو جمع کردم و یه فرش معمولی انداختم حالا میخوام باهاش تمرین کنم وقتی 1 سالش بود یه روز بازش گذاشتم خیلی خوب بود میرفت جلوی در دستشویی و جیش میکرد اما حالا که بزرگتر شده هر جا راحته کارشو میکنه حالا میخوام از شنبه صبح شروع کنم که کار نداشته باشم و حوصله بخرج بدم اخه میگن اصلا نباید بچه رو دعوا کنی مترسه و شب ادراری تو بچه زیاد میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرگل جون واقعا منو ببخش .
اما چون راهنمایی خواستی بهت میگم.
شما اصلا در مورد از پوشک گرفتن بچه هیچ اطلاعاتی نداری.روال زندگیتو ادامه بده و وهیچ کاری نکن. خودت و بچه ات اصلا آمادگی این کارو ندارید. بچه شما فقط متوجه شده که میخواد پی پی کنه . این اصلا به معنی آمادگی نیست.
باید کلی مطالعه کنی.

چون این عملیات پوشک گیری تو تمام زندگی بچت در آینده اثر میذاره.

هر نوع اصرار و اشتباه باعث ایجاد یک خصوصیت منفی ماندگار تو بچه میشه.

برای شروع پوشک گیری باید چندین فاکتور وجود داشته باشه اولیش سن هست که حداقل از 24 الی 28 ماهگی شروع میشه.

بچه باید بتونه شلوارشو بپوشه و در بیاره.
و..........
یکعالمه چیز ریزه کاری دیگه
یک صبحدم ز گلستان گذشته ای
شبنم هنوز بر رخ گل آب میزند
عزیزم منم چون اطلاعاتی نداشتم پرسیدم....وگرنه...

خودم قبل از یکسالگی تونستم ایکارو بکنم ...با کمک مامانم...الانم مشکلی ندارم...شدنی هست...ولی میپرسم و اطلاعات جمع میکنم و کتاب میخونم و انجام میدمممممممم

مرسی به هر حال
2728
پرگل جان ناراحت نشو.

و بیشتر مطالعه کن. اصلا با خودت مقایسه نکن الان زندگی ها عوض شده .

کتاب آموزش دستشویی رفتن به کودکان رو بگیر خیلی کمکت میکنه
یک صبحدم ز گلستان گذشته ای
شبنم هنوز بر رخ گل آب میزند
سلام
منم میخواستم یه تاپیک با همین موضوع بزنم که اینجا رو پیدا کردم
من از امروز صبح شروع کردم به اینکه پسرمو از پوشک بگیرم
پسرم 20 ماهشه
البته من پوشک میکنمش ولی هر نیم ساعت میبرمش که جیش کنه
از صبح اصلا تو پوشکش جیش نکرده
نمیدونم روشم درسته یا نه ,یا اینکه این اموزش چقدر طول میکشه,واینکه اصلا الان سن مناسبی هست برای این کار یا نه
اگر هر کس میتونه راهنماییم کنه بهم لطف میکنه
اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
من دخترم رو توی 2 سال و 2 ماهگی از پوشک گرفتم . قبلش هم هیچ موقع سرپا نگرفته بودم . همیشه هم فقط تو پوشک کارشو انجام میداد. ولی کل پروژه پوشک گیری 2 روز طول کشید ! خیلی راحت و بی دردسر .
براش تبدیل توالت فرنگی گرفتیم . وقتی هم خونه کسی میریم که توالت فرنگی ندارند خیلی راحت میشینه کنار دستشویی و کارش رو میکنه . هیچ احتیاجی هم نیست که هر جا میرم تبدیل هم ببرم !
عزیزم شما هم بزار نی نی دو سالش تموم بشه بعد از پوشک بگیرش که نه خودت اذیت بشی و نه نی نی خوشگلت.
موفق باشی
2738
سلام دختر من 2ماه و 10 ماهشه و یک ماهی میشه مشغول از پوشک گرفتنش هستم مشکلی که من دارم اینکه هنوز پی پیشو نمیگه و توی شلوار یا پوشکش میکنه من هم هر وقت بیرون میرم پوشکش میکنم میترسم خونه مردم را نجس کنه ار طرفی هم توی دستشویی اذیتم میکنه همش میخواد دستشو بشوره و خلاصه خیلی رو اعصابم راه میره

نمی دانم چگنم مخصوصا با پی پی کردن توی شلوار ؟؟؟
دختر من امروز 20 ماهش شد .1.5 ماهه میگه جیش و پیپی ولی تا میبرمش دستشویی انجام نمیده
فقط یه بار جیش کرده
بعد ازاینکه کارشو انجام میده میا پوشکشو میکشه و میگه در بیار
فکر کنم حق با سمیه است
تازه دارن میفهممن که جیش دارن ولی هنوز کاملا ارادی نشده
میشه منو راهنمایی کنید؟
دستشویی فرنگی داریم
میشه رواون بذارم؟
2706