2733
2739
عنوان

درد تخمدان سمت راست نشونه چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 9179 بازدید | 23 پست
آره یه استکان شربت زعفرون غلیظ..البته بایدمطمعن شی باردارنیستی که باعث سقط میشه من آزمایش خون دادم که مطمعن شم البته بعدتعطیلات پیش متخصصم میرم
تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من میخوام همشم توفکرشم این اذیتم میکنم..امروز دکترگفت منفیه اصلا یه حس بدی داشت...
تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2731
مامانی نفس من دوس دارم شوهرمم دوس داره حرف وحدیثم توفامیل شروع شده میترسم روشوهرم تاثیربدی بزاره حرفا...
من باردارم و تو بارداریم تخمدان راستم خیلی درد میکرد رفتم سونو دکتر گفت تو تخمدان راستم کیست دارم که چون باردارم جذب میشه و مشکلی نداره و جذبم شد خدارو شکر
شبا وقتیکه بیداری...خداهم باتو بیداره..تا وقتیکه نخوابی تو...ازت چش ورنمیداره...خدا میبینه حالت رو...خدا میدونه حست رو...از اون بالا میاد پایین...خدا میگیره دستت رو...خدا میدونه تو قلبت...چه اندازه تو غم داری...خدا میدونه تو دنیا...چه چیزی رو تو کم داری...خدا نزدیک قلب توست...با یک آغوش وا کرده...نذار پلک هاتو روی هم...اگه قلبت پر درده...خدارو میشه حسش کرد...توی هرحالی که باشی...فقط باید تو با یادش...توی هرلحظه همراشی...
2740