2733
2734
عنوان

خارج رحمی هایی که دوباره باردار شدن یا قصد دارن بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4581 بازدید | 101 پست
من 13 ماه پری شدم بعدش همش لک داشتم رفتم بیبی زدم مثبت شد بعد رفتم آزمایش دادم مثبت بود رفتم دکتر سونو واژینال فرستاد تو سونو نه داخل رحم چیزی بود نه خارج رحم هیچی ندید خلاصه دکتر آزمایش تیتر برام نوشت دفعه اول 413 و بعد 48 ساعت شد497 خلاصه دکترم امروز گفت دوباره دوشنبه یک سونو واژینال و یک آزمایش دیگه بده بعد بیا پیشم امروز کلا لکه بینی کم شده
خدایم خداییست ؛که اگر سرش فریاد بزنم بجای اینکه با مشت به دهانم بزند؛با انگشتان مهربانش نوازشم می کند و میگوید:::
می دانم جز من کسی نداری.. خدایا بهم ثابت کردی...........
لکه بینی کم داشتم دارم دیونه میشم
خدایم خداییست ؛که اگر سرش فریاد بزنم بجای اینکه با مشت به دهانم بزند؛با انگشتان مهربانش نوازشم می کند و میگوید:::

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لکه بینی کم داشتم دارم دیونه میشم
2731
مامان افسانه جان انشاالله دوباره میری و حاملگی طبیعی بذات میزنن اگه درد نداری و ففط لکه بینی داری مشکلی نیست عزیرم نگران نباس و استر هم نداشته باش که بدترین چیز
توکل به مهربانترین مهربانانم خدای بزرگم😊خداجونم شکرررررت.
2740
نه عزیزم هیچ دلیلی نداره شانس مون بود که این اتفاق بیفته ولی اگه اطلاعاتالانمو داشتم حتما برای ارزیابی لوله هام میرفتم عکس رنگی میگرفتم خیلی غصه نیخورم ماه دوم اقدامم بود که حامله سدم و اونطوری شد الان ماه سوم اقدام بعد عکس رنگیمو هیچی امروزم پری اومد😥
توکل به مهربانترین مهربانانم خدای بزرگم😊خداجونم شکرررررت.