2733
2734

داشتم تاپیک همسر سابقتو میخوندم بعد فهمیدم مجدد ازدواج کردی.الان من حال چهارسال پیش شمارو دارم بعد چند وقت از طراقت مجدد ازدواج کردی؟ شوهر الانت مجرد بود یا زن داشت قبلا؟

داشتم تاپیک همسر سابقتو میخوندم بعد فهمیدم مجدد ازدواج کردی.الان من حال چهارسال پیش شمارو دارم بعد چ ...

انشالله خیلی زود روزای بهتر میان برات و همه این سختیایی که کشیدی دیگه حتی یادتم نمیوفته

من ۳سال بعد و همسرم مجرد بود 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله خیلی زود روزای بهتر میان برات و همه این سختیایی که کشیدی دیگه حتی یادتم نمیوفته من ۳سا ...

الان خبر نداری از همسر قبلیت؟ یا اون میدونه ازدواج کردی؟ حسش چی بود.‌ببخشید سوال میپرسم

الان خبر نداری از همسر قبلیت؟ یا اون میدونه ازدواج کردی؟ حسش چی بود.‌ببخشید سوال میپرسم

وای نه اصلا برام مهم نیست خبری ندارم 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
وای نه اصلا برام مهم نیست خبری ندارم 

وای عزیزم ،من تاپیک همسر سابقتو خوندم چقدر ناراحت بودی ....الان حال تورو دارم دارم طلاق میگیرم افسرده شدم انکار دنیا رو سرم خراب شده ،الان دیذم مجدد ازدواج کرذید ...خوشبخت ترین بشی خداکنه منم ی روزی حالم خوب بشه