2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سحرتک جان لطفا جواب سوالامو بگو,میام میخونم الان
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
ببین عزیز من شوهرم مشکل داشت تعداد اسپرمش خیلی کم بود فقط سیصد هزار تا دکتر بهش آمپول داده بود که بعد زدن اون ها شد بیست ملیون ولی بعدش ول کرد آمپول رو منم براش خرنوب خریدم تا بخوره پقتی خرنوب میخورد آزمایش داد شد دو ملیون خلاصه دیگه دکتر گفت اینچیزا فایده نداره تنها راه ای وی اف هست ما هم همه درمان ها رو ول کردیم فقط ورزش میگردیم تا بعد عید نود چهار بریم برای ای وی اف که بهمن ماه طبیعی باردار شدم من دخترم رو معجزه میدونم حرف های دیگران هم برام هیچ اهمیتی نداشت به کسی هم نگفتیم مشکل داریم خیلی قاطع میگفتم بچه نمیخام الان میخام تفریح کنم
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
2728
من یک سال بعد از ازدواج اقدام کردم برای بارداری هشت ماه بعد رفتم تازه دکتر ببینم چرا باردار نمیشم خلاصه بعد از دو سالو خورده ای اقدام باردار شدم الان خیلی خوشحال هستم که همون موقع باردار نشدم احساس میکنم بهترین موقع همون موقع بود که باردار شدم بعد من ناراحت بودم ولی همون موقع که بی بی چک منفی میشد دیگه روز بعد انگار نه انگار چون بچه تنها محور زندگی من نبود خوش میگذروندم ضمن اینکه شوهر من بچه دوست نیست اصلا
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
مرسى گلم,انشااله خدا دختر نازت رو برات حفظ کنه گلم,منم شنیدم بى خیال بشى و تو فکرش نباشى باردار میشى. توکلم بخداست,لطفا برام دعا کن
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
منم تصمیم دارم برم باشگاه خداکنه واسه منم جواب بده
شوهر من تک پسره,سه تا خواهر داره,خانوادش خیلى حساسن و بچه مبخوان. ما به فامیل گفتیم فعلا بچه نمیخوایم ولى خانوادمون میدونن میخوایم. احتمالا بقیه هم شک بردن که چطور بعد از 5 سال ازدواج هنوز بچه نداریم. خواهر کوچکترم بچه دار شد ناخواسته,هروقت شوهرم خواهرزادم رو میبینه اعقابش بهم میریزه. همه ى همکاراس بهس میگن چرا بچه نمیارى,فشار روش زیاده. دیگه داغونیم هردومون
2738