2737
2734
عنوان

علاقه مندان به مهاجرت به ترکیه (بیایید اینجا با هم باشیم) تایپک مجدد

| مشاهده متن کامل بحث + 51958 بازدید | 892 پست

سلام دوستان چه تاپيك خوب و فعالي ، من هم خيلي دوست دارم مهاجرت كنم به تركيه اما خانوادم اهل ريسك نيستن . خوشبحال شماها متاهليد دوتايي تصميم ميگيريد و ميريد . خانوادم نگران كار پيدا كردن اونجا هستن و اينكه ميگن ما مجرديم ميترسن اينده ازدواجي ما اونجا چجوري باشه. 

دوستان نيستيد ؟

لطفا يه ايدي بذاريد اگر هنوز گروه تلگرامتون فعاله منم ادد كنيد ممنون ميشم ازتون 

اين تاپيك دقيقا براي چه زماني هستش؟

من الان اسفند ٩٨ هستم دارم پيام ميدم

ممنون ميشم عزيزم جواب بديد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر خواستید برای اقامت با خرید ملک اقدام کنید ترکی پراپ گزینه خیلی خوبیه من خواهرم به همراه خانوادش اقدام کرده و واقعا بدون استرس کاراش انجام شد از مشاورشون حتما استفاده کنید.

بجز ترکیه کشورهای اروپایی کسی راه حلی سراغ داره من میخوام برم اروپا ولی نمیدونم چجوری 

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 
2731
بجز ترکیه کشورهای اروپایی کسی راه حلی سراغ داره من میخوام برم اروپا ولی نمیدونم چجوری 

هیچ راهی نداره ویزا بهت نمیدن      بایدقاچاقی بری یا ملیاردی پول داشته باشی اگه میشد الان ایران خالی شده بود!

منم میخوام برم ترکیه ولی شنیدم با ایرانیا بدهستن  ودنبال راه ندادن ایرانیان ٬شنیدم  un دیگه دخالت نمیکنه واداره مهاجرت ترکیه  وجودخطر جانی را برای  پناهندگی قبول میکنه تازه اگه شانس بیاری بخاطر  ایرانی بودن اذیتت نکنه.   ٬حالا من که که از فرهنگ کشورم ناراضی ام‌‌‌.....وتوکشورم عشق وحال نیست و......خیلی تردید دارم که اقدام کنم یانه.چندین ساله دارم فکرمیکنم آخرش نمیتونم تصمیم بگیرم.......اگه شکست بخورم بگن دلایلت الکیه..... کل دارایی ام میره....چون ایران توخونه بابامم.....ولی اونجا باید پس اندازم روخرج کنم.شما باشید ریسک میکنید؟

هیچ راهی نداره ویزا بهت نمیدن      بایدقاچاقی بری یا ملیاردی پول داشته باشی اگه میشد ...

من باشم میرم ولی متأسفانه ی مشکل خیلی بزرگ دارم که حل شدنی نیست بخوام برم . ولی زندگی توی کشور ترکیه رو ترجیح میدم به اینجا.  واقعا هر چی باشه آدم آرامش داره بعدشم نه که یوان  دخالت نکنه اینجوری  نیست فقط ی کم حجم کاراش رو کمتر کرده مثلا معرفی پناهنده ها رو سپردن به پلیس همون شهری که میخوای بری بشینی . قبلا باید میرفتی سازمان اونها شهر برات انتخاب میکردن ولی اللن دلبخواهیه

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 
2740