2733
2739
عنوان

شما چى کار میکنید اگر مادر شوهرتون از دهنى خودش بده بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بحث کار نادرسته مگه صحبت فقط مادر شوهره مادر خودمم بخواد دهنی خودشو بده به بچه بهش اجازه نمیدم کار غلط غلطهمیخواد پدر بزرگ باشه میخواد مادر بزرگ باشه هزار بارم عشق و علاقه داشته باشن به بچه اگه مریض بشه بدبختیش برای مادره
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
2728
منم یه تیکه غذا برمیدارم حسابی روش تف میریزم میکنم تو حلق مادرشوهرم ببینم خوشش میاد یا نه
❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید
بچه ها اگه بگم مادرشوهر من سینه شو دهن همه بچه های فامیل داده باورتون میشه؟ من بچه مو باهاش تنها نمیذارم وقتی بچه دار میشی وظیفه داری 4چشمی مراقبش باشی حالا طرفت هر کی میخواد باشه
اینم یه عالمه عکس از یکی یه دونه ی من http://www.dornian.com/radinet/
2740
من اگه مادر خودم باشه میگم دهنی نده با مادرخودم که رودرواسی ندارم هیچوقتم مادر از بچش بخاطر این چیزا ناراحت نمیشه اگه مادرشوهر یا خانواده شوهرم بدن به شوهرم میگم که تو اینجور مواقع تو باید بگی دهنی ندین چون از تو ناراحت نمیشن
من خیلی رک و صریح میگم باکتری عفونت دندان به بچه منتقل میشه لطفا این کار رو نکنید. نی نیم تازه دنیا اومده بود خواهر شوهرام گیر داده بودن این بچه چرا چشاش سفیده باید سورمه بزنیم به چشاش. دو بار احترامشونو نگه داشتم دفعه سوم گفتم اگه دوسش دارین این کار رو نکنید من ناراحت میشم کسی برای بچم تصمیم بگیره اونا هم دیگه حرفشو نزدن
همسر مهربونم و پسر نازم عاشقتونم
وای منم هیچ وقت کسایی که اینکارو میکنن و کسایی که میگن عیب نداره رو درک نمیکنم ......متنفرم از اینکار من حتی از لیوانی که مامانم آب خورده آب نمیخورم ...ضمن اینکه تو بزاق دهن میکروبهایی هست که اصلا با بدن بجه کوچیک سازگار نیست...چیه این کثیف کاریا.....من که بچه ندارم ولی خانواده همسرم خیلی رعایت نمیکنن و قاشق خودشونو تو دهن بچه هاشون میکنن .....ولی من تا حرفی میشه کاملا نشون میدم و مستقیم میگم که حالم از اینکار بد میشه و دوست ندارم که بدونن من حساسم اگرم روزی بچه دارشته باشم و اینکارو بکنن سریع بهشون میگم دهنی بهش ندین ...اصلا با همچین چیزایی شوخی ندارم و نمیتونم تحمل کنم
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom