2733
2739
شاناژ جون پسر منم همینطور 6 ، 7 دقیقه خوب میخوره صدای قورت دادنش خوب میاد بعدش دیگه باید سه چهار بار مک بزنه تا یه چیزی گیرش بیاد و قورت بده. منم شیر کمکی میدم با شیشه . مارکش تامی تیپ هست. مارک اونت خیلی خوبه. فقط ترسم از اینه که تو دو سه ماهگی که هشیار تر میشه دیه سینم رو نگیره. تو یه مقاله ای خوندم. سینه مادر به اندازه تقاضای کودک شیر تولید میکنه. هرچی بیشتر مک بزنه بیشتر تولید میشه. ضمنا آخر شیر مادر چرب تره و باعث وزن گیریش میشه که متأسفانه پسرم صبوری نمیکنه که بخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
نه بابا کمکی رو به زور نمیخوره. چون شیرم کمه اونوقت گریه میکنه .البته خیلی گرسنه بودنی کاملا قورت میده کمتر بیرون میریزه ولی وقت های دیگه خیلی از شیر بیرون میریزه

سلام.نی نی شما مشکلش حل شد؟ پسر منم ۲ماه و نیمشِ همینطوِ.شی رش ببلاکِ قبلا بیومیل میخورد اینطوری نبود خودم فکر میکنم ببلاک خیلی رقیقِ زیاد میره توی دهنش نمیتونه قورت بده.شاناژ جون هم گفت شیرِ نی نی رو ببلاک میده.