2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دوره عقد بودیم چند باری مهربانی و محبت ی کرد که بنظر من یکم زیادی نشون میداد بهم توجه داره مثلا شوهرم کنارم بود سر سفره اما اون از تو بشقابش واسم ته دیگ گذاشت ینی منو میگی شدم
خدا بهترینشو قسمت منو شوهرم کنه...................آمین
شوهرم خیلی ناراحت شدش اما چیزی به اون نگف جولوش=- اما من میگم یجورایی اغراق میکرد که بفهمونه من از سعید بفکر ترم و بهتر میتونستم حواسم بهت باشه----و مثلا بگه انتخابت اشتباه 100./. بوده-----همونجام بشوهرم گفتم چشم زنشو دور دیده و گرنه جولو همه تکه پارش میکرد آخه بد فرم حساسه
خدا بهترینشو قسمت منو شوهرم کنه...................آمین
2731
برادر شوهر منم از این کارا میکرد! هر از گاه بهم توجه میکرد! مثلا یکی از کاراش این بود که همیشه اصرار میکرد باید بهم دست بدی خیلی طول کشید که من متقاعدش کنم این کار اشتباهه! از اونجا که من میدونستم اون منو دوست داشته ترکش دادم یعنی نذاشتم شوهرم با جاریم دست بده و اون هم دیگه نداد بعد بارها گفتن درست شد
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
میدونم که برادر شوهرم حسادت میکنه ولی همیشه با خودم میگم کاش هیچوقت شوهرم بهم نمیگفت شاید اونوقت منم روی رفتار برادر شوهرم حساس نمیشدم و فک میکردم عادی هست
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....