2737
2734
عنوان

اب لیمو شیرین واسه بچه 7 ماهه خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 54004 بازدید | 19 پست
بده بخوره راحت باش بابا  ما که دادیم

معمولا مرکبات رو تا یکسالگی میگن ندین مثل پرتقل و نارنگی و لینو شیرین من که ندادم الان تازه دخترم یکسالش شده نارنگی و لیموشیرین میدم ولی پرتغال ندادم هنوز

من از دریای طوفانی گذر کردم مرا از نم نم باران نترسانید
بده بخوره راحت باش بابا  ما که دادیم

معمولا مرکبات رو تا یکسالگی میگن ندین مثل پرتقال و نارنگی و لیمو شیرین من که ندادم الان تازه دخترم یکسالش شده نارنگی و لیموشیرین میدم ولی پرتغال ندادم هنوز

من از دریای طوفانی گذر کردم مرا از نم نم باران نترسانید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم ولی لیموها از یک خانواده مگه نیستند تازه یک نی نی 6 ماهه حداکثر دو سه تا قاشق مربا خوری با ال ...

لیمو شیرین تنها عضو غیر اسیدی خانواده مرکباته.  لیمو شیرین ماهیت قلیایی داره.  منم از امروز به دخترم میدم واسه سرما خوردگیش.  

دختر من الان 7 ماهسه است..از بدو تولد به مرکبات حساسیت داشت، وقتی انگور و نارنگی و پرتقال میخوردم و بهش شیر میدادم دونه های ریز سرخ روی بدنش در میومد..الان سرماخورده و دوس داشتم بهش لیموشیرین بدم اما موندم چه کنم!!!! میترسم حساسیت داشته باشه اذیت شه😯

2728

دختر من سه ماهگی شکمش بد کار میکرد البته یبوست نداشت ، بهش لیموشیرین دادم خوب شد. و از اون موقع هرچندوقت یبار آب لیموشیرینو بهش میدم مشکلی هم براش پیش نیومد،لیموشیرین خاصیت ملین دارد