2737
2739
ﻧﻪ ﻧﻔﺲ ﺟﻮﻥ ﻣﻦ ﺯﻣﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺻﺎﺣﺐ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﻧﻴﺴﺖ ﭼﻴﺰﻱ ﻧﻤﻴﻨﻮﻳﺴﻢ ﺧﻮﺏ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪاﺭﻡ ﻛﺴﻲ ﺩﻟﺨﻮﺭ ﺷﻪ
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
در ضمن مامان نایا خواستم ازتون تشکر هم کنم چون رفتم فیلم اموزشی هم دیدم یعنی داشتم ولی وقت نمی کردم بعد از حرف شما رفتم فیلم آموزشی زبان هم نگا میکنم مرسی
وروجک منآنلاین پست ها : 29عضویت:1394/3/29 1394/4/15 - 9:36 عصر [گزارش پست نامناسب] [حذف پست] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] سلام منم خوشحال میشم همراهتون باشم ====================== سلام چند روز اینترنت نداشتم نتونستم بیام ولی درسهارو تا روز ده رفتم در کنارش یه فیلم آموزشی هم میبینم خیلی خوبه
شاید بعضی ها با خودشون بگن این تایپیک به چه دردی می خوره بهشون میگم من تا جایی که بتونم و اگر کسی بخاد تمام جزئیات لازم رو می گم خوشحال میشم شما هم اگر نکته یی تو ذهنتون بود که مفید باشه بگین
2740