2733
2734
عنوان

بازی و سرگرمی...نی نی های 1 سال به بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 51751 بازدید | 352 پست
بله دید،خیلی هم دوست داره کلا عاشق کلیپای آهنگینه.اگه میشه چند مورد دیگه هم معرفی کنین براش دانلود کنم به زبان فارسی هم باشه خوبه.ممنون در ضمن میخواستم بپرسم برای نقاشی کردن چه وسیله رنگ آمیزی برای سن هفده ماهگی خوبه
مادرای مهربون دیدن تی وی واسه بچه های زیر ۲سال اصلا مناسب نیست باعث تنبلی ذهنشون میشه و کلی عوارض داره سعی کنید فقط حافظه ی شنیداریشون رو تقویت کنید وبا دیدن این کلیپ های مهیجو زیبا شعرا رو خودتون حفظ کنید وواسه گلهاتون اجرا کنید.... به‌امید موفقیت همه مادرای نازنین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم های عزیز اگه دنبال بازی های فکری و ارگانیک برای فرزندانتان هستید به آدرس اینیستاگرام ما سر بزنید.(nini.bazi)

بازی های فکری برای کودکان بالای 6 ماه تا ...

تمام اسباب بازی ها از جنس چوب بوده و دارای رنگ خوراکی می باشد.ما به سلامت فرزندان دلبند شما اهمیت می دهیم شما چطور؟

2731

سلام مادرهای عزیز برای اینکه بتونید کودک یکساله رو تو خونه سرگرم کنید حتما به سایت پینارشاپ سر بزنید و بازی ها یی که میتونید تو خونه انجام بدین و یا بازی فکری خوب رو بهتون معرفی کردن 

https://pinarshop.ir/category/blog/

2740