2733
2734
عنوان

امروز فهمیدم که باردارم ولییییی نمیخوامممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1753 بازدید | 22 پست
خانومی من باردار بودم پنج ماه تمام خونریزی داشتم جفتم پایین بود میدونی چقدر اذیت شدم ولی یه لحظه هم به سقط بچم فکر نمیکردم با اینکه استراحت مطلق بودم ولی خدا نخواست و تو ۲۰هفتگی کیسه آبم پاره شد و بچم سقط شد از دیدن پیامت دلم گرفت که بعضیا حاملگی بی دردسری دارن ولی بچه رو نمیخان اینو بدون اگه بخای سقطش کنی انگار با خدا جنگیدی عزیزم
اگر شرایط نگهداری بچه رو داری نگهش داره مردم که همیشه در حال حرف زدن هستند قرار نیست که اونها خرجش کنن یا زحمتشو بکشن
“أَمَّنْ یُجیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوء” خدایا خواستار شفای تمام مریضها هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش خدا اینجوری یه دخملی به من میداد هی روزگار من 7 ساله منتظرم و هیچ قربونت برم قدرشو بدون . اختلاف سنی بچه هات هم که خوبه . خدا هم کمکت می کنه . حرف مردم هم باد هواس . مطمئن باش سقط هم کنی یه روزی بفهمن کلی برات حرف در میارن
امروز کائنات همه چیز را برای من بهتر از دیروز می سازد
منم همیشه به حرف دیگران فکر میکردم برای دومی اما الان همیشه میگم دیگران کی هستن دیگه یه مشت آدم که هر لحظه یه چیزی میگن قوی باش اگه از نظر مالی خیلی ضعیف نیستی و شوهرت حمایتت میکنه ...یاعلی
پیامبر(ص)فرمودند  :  هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود
2728
به نظر من نگهش دار... من خودم باشم بعد دوتا بچه جلوگیری سفت و سخت میکنم ولی اگه باردار بشم نگه میدارم... قبلا اعتقاد نداشتم ولی الان معتقدم سقط عمد رو خدا هیچ وقت نمیبخشه و تو همین دنیا از پای آدم در میاره من هر کی رو دیدم سقط کرده خدا بچه دیگشو ازش گرفته البته دور از جون بچه های شما... باز خود دانی
منم دوتابچه دارم , عاشق بچه ام اگه شوهرم قبول مىکرد سومى روهم اقدام مىکردم ولى شوهرم نمىخاد.همش دعا مىکنم ناخاسته باردار بشم اونوقت توکه خدا بهت لطف کرده وهدىه ى به اىن خوبى بهت داده ناشکرى مىکنى
اه شما چی میگی این وسط؟بخاطر جیب خو ت یه بچه رو میکشی؟ واقعا خاک بر سرت .ببخشیدا ولی واقعا تحمل دیدن اینجور آدمارو ندارم بخاطر جیب خودشون یه بچه ای که نمیتونه از خودشم دفاع کنه رو میکشن .خدا لعنتت کنه ایشالاااااااا که جونه یه بچه بی گناهو میگیری که چرب تر کوفت کنیایشالا از گلوت پایین نره بحق علی .
ترو خدا این کارو نکنید مامانا .بچه ای که نمیتونه ازخودشم دفاع کنه هیچ مدافعی نداره تنها حامیش شما مادرپدراشونید باید خودتون دشمن جونه یه موجود کوچولو بشید؟کجای دنیارو تنگ میکنه آخه؟ترو خدا نکنید .نذارید یه عدهآدم دزد بخاطر جیب خودشون واسه اینکه چرب تر کوفت کنن بچه تون پاره تنتون فدای جیب این آدمای کثیف بشن .ترو خداااا نکنید .
2740