2733
2734
عنوان

خانماییی ک لقاح دیر گرفته بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 4500 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام دوستان
من هم در حال آماده شدن برای اقدام به بارداری هستم و تصمیم دارم یک مکمل خوب برای بهبود کیفیت تخمک ها و تامین ریزمغذی ها استفاده کنم.

در ویزیتی که با دکتر زنان داشتم اوابوست و فرتیل اید بانوان بهم معرفی شد ولی می دانم برند فِیرهِوِن هِلث که کارخانه ی تولیدکننده اوابوست و فرتیل اید هست داروی دیگه ای رو هم داره که دارای ترکیبات مجموع این دو تا مکمل هست (و حتی از مجموع این دو کامل تر) به اسم اف اچ پرو بانوان که اگر این استفاده بشه دیگه نیازی نیست دو تا مکمل مجزا استفاده بشه.

اما قیمت اف اچ پرو نسبتا بالاست.

توی هر قوطی 180 تا کپسول هست و قیمت یک قوطی سه میلیون و صد و بیست و چهر هزار تومن هست

من نصف تعداد کپسولی که در قوطی هست رو لازم دارم می خواستم ببینم کسی از دوستان هست که نصف دیگه رو استفاده کنه و با هم صورت مشارکتی مکمل رو تهیه کنیم؟

بتا بالای هزار رفت یا زیر هزار بود و سقط شد؟

هر ۴۸ ساعت دقیقا دو برابر میشد

بعد یک هفته شد هزار و خوردی

اما خب سقط شد

دل درد دل پیچه زیاد داشتم از همون اول

من چون دیر فهمیدم بادکش زیاد کردم . رازیانه خوردم

اونا فکر کنم باعث شد

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
هر ۴۸ ساعت دقیقا دو برابر میشد بعد یک هفته شد هزار و خوردی اما خب سقط شد دل درد دل پیچه زیاد داشت ...

بتای من روز پنج تاخیر ۲۱۳ بود بعد ۴ روز تکرار کردم شده ۱۴۹۰  ، هر ۴۸ ساعت دو نیم برابر شده، هیچ علایم دیگه ای ندارم، نه دل درد، نه تهوع ،ن درد سینه، ن نفخ، هیچی، نگرانم..

بتای من روز پنج تاخیر ۲۱۳ بود بعد ۴ روز تکرار کردم شده ۱۴۹۰  ، هر ۴۸ ساعت دو نیم برابر شده، هیچ ...

خیلی خوبه که...اصلا نگران نباش.همه چی طبیعی و نرماله...ان شالله به سلامتی بغلش بگیری

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم...