2737
2739
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598619 بازدید | 1290 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام همگی خوبین؟

من ۱۷سالمه تازه ازدواج کردم. ماه پیش اقدام کردم تقریبا علائمش رو هم داشتم.

بیس روز بعد خونریزی مثله پریودی داشتم ولی ۵روزه تموم شد.بعد خونریزی بازم ۵روز پیش اقدام کردم.دیروز تست بی بی چک دادم ده دقیقه بعد ی خط خیلی کم رنگ نشون داد.امروز هم واسه اطمینان دوباره تست دادم ولی اینبار چیزی ندیدم.گاهی حالت تحوع هم بهم دست میده.بنظرتون حاملم ینی؟!!؟؟؟

2731

سلام ۱سال اقدام دوره هام ۳۵ روزه ونامنظمه این ماه قرص لتروزول خوردم بارداری ومدروکسی پروژسترون باقاعدگی علائم گاهی خوابم زیاد شده و صورتم شبها داغ میشه و گاهی کمردردشب۲۷ پریدی کمردرد شبیه پریدی داشتم بعد همون شب لکه بیبی تافردابعدازظهرصبحش بیبی چک زدم اول فکرکردم منفیه بعدنمیدونم چقدرگذشته بعدنگا کردم خط خیلی خیلی کمرنگ افتاده بود لطفا جواب بدید باردارم؟

2738

سلام این ماه قرص لتروزول خوردم بارداری   علائم گاهی خوابم زیاد شده و صورتم شبها داغ میشه و گاهی کمردردشب۲۷ پریدی کمردرد شبیه پریدی داشتم بعد همون شب لکه بیبی تافردابعدازظهرصبحش بیبی چک زدم اول فکرکردم منفیه بعدنمیدونم چقدرگذشته بعدنگا کردم خط خیلی خیلی کمرنگ افتاده بود لطفا جواب بدید باردارم؟

سلام خانما من ۱۹ باید پریود میشدم ۲۳ بی بی چک زدم ی حاله کم رنگ افتاد فرداش زدم پرنگ تر شد رفتم ازمایش بتا دادم ۱۸ و نیم بود امروز باز بی بی چک زدم خیلی از دیروز پرنگ تر شده یعنی حاملم؟؟

سلام

عکسشو بزار

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️

بچها کسی هست کمکم کنه من  تواین  هفته سه بار بی بی چک گذاشتم  دوتاش از یه مارک بود یکیش از یه مارک دیگه هرسه هم خط tخیلی کم رنگ نشون داد  کمر درد و زیر شکمم درد میکنه  واقعا سر درگمم یعنی حاملم؟ 

2706