2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خز ترین کارا حملات همیشگی تو و امثالت ب منه و اینکه سیرمونی ندارید ازین همه دشمنی و کینه

نفرین و لعن من پشت سرته. هرجا تاپیک زدم اومدی گند زدی توش بخاطر همین مشکلاتی که داری نمیدونی خودت کجا و چطوری خالی کنی.جالبه تاپیک زدم و گفتم تابلوعه که کابر سپس هم خودتی و اونو مخصوص فحش دادن ساختی . بعد همون پست اول یکی اومد گفت اره دیبی ظاهرش آرومه ، وگرنه خیلی پرخاشگر و تنده. بعدکلی لایک خورد همون آی  لذتتتتتتتتتت بردم.

بار آخرت باشه میای تو تاپیک من میگی طلاق طلاق. من اگر بخام برام کاری نداره حرفایی برنم اشکت دراد از همین پشت اما هنوز ب درجه پایین امثال تو نرسیدم تو این مسایل که مثل تو دیگرآزاری کنم. موندم ب چ حقی میای میگی طلاق بگیر / شوهر احمقت چرا طلاقت نمیده/ موندم ب چ حقی ب خودت اجازه فحش و توهین ب ما میدی؟؟؟؟؟؟؟؟امیدوارم هر کاری بامن کردی و کردند امثال تو تو این هفت سال خیلی بدترشو خدا سرتون بیاره.

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
خز ترین کارا حملات همیشگی تو و امثالت ب منه و اینکه سیرمونی ندارید ازین همه دشمنی و کینه  نفری ...

؟؟؟؟

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
2728
؟؟؟؟

اینم برای قبل پیامتون بود

ب خدا قسم من کلا کاری ندارم بااینا، انقدر تو این هفت سال عضویت اومدن و فحش دادن و آزردن که حد نداره.

کاش منم تک تک توهینها و حرفهای ایشون و دوستاشو طی این سالها برای شما گذاشته بودم. از امروز من کاری با هیچکدومشون ندارم، فرمودید تذکر دوجانبه بوده امیدوارم اینام رعایت کنن. آمین

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس