2733
2734
عنوان

دکتر میترا مدرس گیلانی

| مشاهده متن کامل بحث + 43983 بازدید | 41 پست

متخصص زنان و زایمان در تهران

دکتر انکولوژی زنان در تهران

آدرس و تلفن مطب دکتر میترا مدرس گیلانی

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز
منم چندروزه هرچی زنگ میزنم یا ازاده کسی بر تمیداره  یا مدام اشغاله نمیدونم چه جوری وقت بگیرم

سلام عزیزم من شنبه بین ساعت ۲:۳۰ تا ۳ زنگ زدم بعد ۲۴ بار جواب دادن و تا گفتم باردارم گفت هروقت دوست دارین تشریف بیارین، حالا امروز دارم میرم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. من چند سالی مراجع دکتر مدرسی هستم. روزهای شنبه و دوشنبه و سه شنبه میتونین بین مریض مراجعه کنین. گاهی منشی جواب تلفن رو نمیده. من این روزا که دکتر هست بدون زنگ زدن میرم. 

اگر کسی باردار باشه وقتی مراجعه میکنه به منشی حتما بگه چون باردارها رو زودتر میفرسته تو. دستیار دکتر کارهای اولیه مثل دیدن آزمایشها و گرفتن فشار و قلب جنین و وزن رو انجام میده و داخل پرونده مینویسه و بعد شما پرونده رو به دکتر نشون میدین. 

من الان 7 ماهمه و راضی ام خیلی

2731

سلام دوستان من مشکل cin3 دارم دهانه رحمم با سلولزهای پیش سرطانی درگیر شده سنم هم ۲۸ ساله و هنوزم زایمان ندارم چندتا دکتر رفتم میگن باید بخشی تز رحمت و بتراشیم ولی من خیلی میترسم که واسه بارداریم مشکل ساز بشه کسی پیش دکتر گیلانی سابقه مشابه مشکل منو داره که کمکم کنین خیلی میترسم نمیدونم چیکار کنم ایشون دکتر حاذقی هستن یا نه من اصلا اطلاعاتی راجع بهشون ندارم فقط تو سایتها اسمشونو دیدم تو رو خدا اگه کسی میدونه کمک کنه

2738
حتما برو پیشششش بهت کمک زیادی میکنه چون کارش اینه عزیزم 

ممنون عزیزم از پاسخگوییتون ولی متاسفانه این دکتر نتونست بهم وقت بده من الان ۶ ماهه تحت نظر دکتر فاطمه چراغی هستم و خدارو شکر همه چیز تحت کنترله و هیچ مشکلی هم ندارم و داره عارضه برطرف میشه🙏❤️😘

عزیزم‌چ علایمی داشتید

هیچ علائم ظاهری ای نداشتم مثلا زگیل و اینا اصلااااا

فقط از روی پاپ اسمیر متوجه تغییرات دهانه رحمم شدن

که کولپوسکوپی انجام دادم و الانم تحت نظر دکتر آنکولوژی هستم

منشی بسیار بداخلاق و پولکی داره.اگه مثلا برات آزمایش بنویسه و بری ی ربع بعد برگردی دوباره ازت پول میگیره که بخای جواب آزمایش رو نشون بدی.بخای وقت بگیری قبلش میگه پول نقد با خودتون بیارید چون میخاد از مالیات فرار کنه.مریض هم ۲تا ۲تا میفرستند داخل که متاسفانه دکتر فرصت وقت گذاشتن نداره.تست پاپ اسمیر رو همزمان با ویزیت ی بیمار دیگه انجام میده که تمرکز رو بیمار نداره.من کلا ۵دقیقه داخل بودم.اصلا متوجه نشدم بیماری من چ جور درمان میشه.فقط و فقط دنبال پوله.متاسفم برای چنین افرادی.