2703
2553
عنوان

ایجاد یک شغل جدید

1031 بازدید | 14 پست
بچه ها یک موضوعی فکرم رو چند وقته مشغول کرده من میخواستم برای پسرم تولد بگیرم بعد جام خیلی کوچیک بود و دنبال جایی بودم که با هزینه کم بتونم تویک محیط باز براش تولد بگیرم اما هیج جای خاصی رو برای این موضوع ندیدم حالا به فکرم رسیده خودم دست به کار بشم و ایجاد کنم به نظر شما هم چین جایی که واسه مهمونی های تولد و یا مخصوص بچه ها باشه با تزیین تولدی و امکانات تفریحی مثل تاب وسرسره و همچنین منو های غذا های مختلف باشه استقبال میشه
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دوست دارم یک شغل ایجاد کنم که توش خیلی موفق بشم و بتونم با چند تا از اطرافیانم توش کار کنیم ولی تو این دوره زمونه خیلی ریسکه چون خیلی زحمت هم داره و فکر میکنم خیلی هم باید تبلیغ بشه تا مردم با این جور جایی اشنا بشن ولی از مراحل ثبتش چیزی نمیدونم راحت مجوز میدن به نظر شما چند درصد احتمال موفقت داره
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
2720
اره بهاره جون مرسی فکر خوبی به ذهنم هنوز نرسده بود بگین دیگه چه امکاناتی داشته باشه خوبه و از نظر شما چه جور جایی مناسبه
تولد برارد زاده من یه همچین جایی بوده ، چیزی که بچه ها خیلی باهاش حال کرده بودن، یکی بوده که صورتهاشون رو رنگ می کرده به شکل شخصیت مورد علاقه شون
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
مرسی بهاره جون واقا مرسی از نظراتت خیلی فکر جالبیه ممنون
2714
تبریک می گم
براتون آرزوی موفقیت می کنم دوست عزیز
لذت می برم وقتی خانمی رو می بینم که به فکر کسب و کار نو و بدست آوردن موقعیت کاری مناسب برای خودشه
مصمم باش دوست خوبم
کمک خواستین تا جایی که بتونم دریغ نمی کنم
مرسی ویوان جون از این همه انرژی مثبت خیلی بهم انرژی داد دست درد نکنه امید وارم شما هم در همه مراحل زندگیتون موفق باشی والا اطلاعاتم کمه برای این جور مکانها و شرایط مجوزشون فعلا باید ببینم چه شرایطی داره فعلا دنبال زمین هستم میخوام اول جاده شاندیز(مشهد) زمین بگیرم
سمت شهرک غرب بلوار خوردین یه رستوران یهست که برای خانواده ها امکانات سرگرمی کودک گذاشته خیلی جالب و خلاقانه بود رستوران و طوری درست کردند که وقتی پدرو مادرا غذا می خورن بچه ها بازی کنند و سرگرم بشن مثلا موسیقی...نقاشی ...حتی تاتر جاش خیلی بزرگ نبود اما ابتکار جالبی بود من و دوستم با بچه اش رفته بودیم دوستم میگفت همیشه میام اینجا که لااقل موقع غذا خوردن یه نفس راحتی بکشیم آخر سرم به زور نی نی اشو اوردیم بیرون ;)
چه جالب نانسی جون من همچین جایی رو تو مشهد ندیدم و برای همین به ذهنم رسید حالا نمیدونم شاید باشه و من ندیده باشم
اگه کسی پیشنهاد دیگه داره ممنون میشم راهنمایی کنه من میام و میخونم
دوستان گرامی در بخش کارآفرینی نشریه مه بانو، هر شماره یک ایده جدید و کاربردی برای بانوانی که تمایل دارند در منزل به فعالیت اقتصادی بپردازند ارائه می کنیم و تا تحقق کامل این ایده و انجام تبلیغات برای فعالیت شما در نشریه به صورت رایگان همراه با شما خواهیم بود.
جهت آشنایی مختصر با اولین نشریه تخصصی بانوان و دریافت رایگان اولین شماره، به آدرس ذیل مراجعه نمایید.
http://mahbanoomag.blogfa.com

در شماره اول این نشریه قصد حمایت از بانوانی که از طریق وبلاگ اقدام به فروش اجناس مختلف از قبیل کتاب، لباس، لوازم خانگی و ... (فقط اجناس نو) می نمایند را داریم، و در بخش کارآفرینی نشریه شماره 1 به معرفی وبلاگهایی از این دست می پردازیم.
برای معرفی وبلاگ خود در نشریه، آدرس ایمیل، آدرس وبلاگ و اجناسی که برای فروش عرضه می شود را به شماره 09199944770 پیامک نمایید.
2706